Stáváte se svědky povídání dvou kamarádek, které v různých backstage v minulosti zažily hodně legrace! V jaké to bylo nejzajímavější? Poslechněte si víc v novém podcastu Backstage Adély Noskové!

Jaká byla tvoje první zkušenost s proniknutím do něčí backstage?

Jsem dcerou produkčního kdysi velmi slavného pražského klubu Bunkr, takže jsem se po něm mohla volně pohybovat jako desetiletá. Jednou tam měla koncert kapela Lucie. Abych měla volný přístup do zákulisí, dostala jsem na tričko nálepku, která mi to umožňovala. Moc jsem nechápala, na co je, protože volný pohyb po klubu byl pro mě normální záležitostí! Najednou ke mě přiběhla jedna fanatická fanynka Lucie a nálepku ze mě strhla… Poprvé v životě jsem se cítila napadená a nechápala, proč se to děje. (smích)

Jak tě vnímají Tomášovy fanynky?

Asi jsem někomu trnem v oku, ale nikdy jsem se nedostala do žádné negativní konfrontace tváří v tvář. Když si vzpomenu na sebe, když jsem měla nějakého idola, asi mi taky trochu vadila jeho holka. (smích) A to, co se dmýchá na různých diskusích? To je jiná věc a zakázala jsem si to řešit, vyhledávat na internetu svoje jméno. Na mých vlastních sociálních sítích negativní odezvu nezaznamenávám.

Kdo byl tvůj největší idol teenagerovských let?

Rodrigo Teixeira, což byl skejťák ze Štvanice, dokonce jsem po něm tehdy pojmenovala svého psa! Zpěváci a herci mě zas tak nebrali.

A co Daniel Hůlka? Málokdo, kromě mě a dalších pár nebohých kamarádů, o tobě totiž ví, že jsi velká fanynka muzikálu Dracula!

Daniela Hůlku jsem, stejně jako ty, opravdu zbožňovala. Stejně jako celý muzikál Dracula! (smích) Jsem ráda za tuhle naši společnou vášeň! My bychom obě byly hodně rády, aby se obnovil muzikál Dracula v původním obsazení.

Prozradíš nějakou pikantní historku ze zákulisí?

Pár jich máme taky společných, zejména z festivalů Hrady.cz. V ten ročník, kdy měl Michal Hrůza úraz a nemohl hrát, byl v line-up nahrazen kapelou Hentei Corporation. A právě kluci z téhle kapely rozpoutali večírek.

Zajímají vás všechny historky? Poslechněte si celý podcast!

Zdroj: iGlanc.cz