Jaká část těla u tebe během tancování nejvíc trpí? Jsou to kyčle, ramena...

Člověk by řekl, že logicky by to byly právě nohy. Kupodivu ne! U mě se často zle blokují žebra, když děláme standardní tance. Postavení těla je takový nezvyk! Jsem přirozeně trošku shrbená, takže se mi to tělo postupně začalo rovnat.

Bolí to, viď?!

Jelikož se mi žebra blokují celkem často, tak mě ta bolest provází celou soutěží. Ale není to nic, co by se jako nedalo vydržet.

Co tě na StarDance nejvíc překvapilo?

Nic! Protože předtím, než mi přišla nabídka, neviděla jsem jediný díl. Jsem za to asi ráda, protože jsem naprosto nevěděla, do čeho jdu. Určitě to mělo své výhody i nevýhody...

Jmenuj mi ty výhody.

Myslím si, že jsem třeba neměla takový strach, jaký bych měla, kdybych přesně viděla, o čem StarDance je... Pro mě bylo všechno nové, mělo své unikátní kouzlo.

Jak to vypadá na place hodinu před přenosem?

Všichni lítají mezi maskérnou kostymérnou. Řeší se věci na poslední chvíli. Dodělávky, kostýmy, máme focení. Je to hodně hektický. Emoce, emoce! Člověk se snaží se držet nebo nějak uklidnit. Pak těsně před přenosem se sejdeme všichni v kroužku. Máme takový svůj vlastní bojový pokřik! A tento moment je hrozně fajn... Pak se většinou obejmeme a jdeme čekat do tunýlku...

Čemu Darija a ostatní soutěžící StarDance říkají TUNÝLKY? Co přesně se v nich odehrává a proč se právě tady tanečníci zapotí víc než na samotném parketě? Poslechněte si podcast Backstage zdarma až do konce!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články