OPOŽDĚNÁ PUBERTA

„Měla jsem trochu opožděnou pubertu a dodnes beru léky na autoimunitní zánět štítné žlázy. Tělo se mi začalo měnit dost pomalu. Ještě ve 14 letech jsem vypadala jako 11letý kluk. Moje prsa tehdy nebyla ani ve stadiu „poupěte“. Zvláštní, jde vážně o lékařský termín! Byla jsem z toho smutná, chtěla jsem se líbit klukům a těm se líbily jiné, vyspělejší holky.“

Veronika si začala tedy z kapesného a brigád spořit na operaci, která by její trauma vyřešila…

Prachy na prsa? Radši je propařit!

„Asi v 17 letech jsem si to všechno v hlavě urovnala a peníze utratila s nejlepší kamarádkou na festivalu. Ono to totiž bylo pár tisíc, asi osm nebo devět! Za to bych si stejně žádnou operaci nepořídila,“ směje se dnes Veronika.

Definitivní prozření a vyrovnání se se svými křivkami přišlo ale až mnohem později, kdy jí lékaři objevili v prsu nález, který mohl znamenat vážné onemocnění - rakovinu. 

ZASÁHLO PODEZŘENÍ NA RAKOVINU

„I když bylo od začátku spíš jasné, že nejde o nic vážného, zažila jsem pár dní ve svém životě, kdy jsem se opravdu bála, že to třeba dopadne zle. A od té doby svoje prsa miluju, nejdůležitější pro mě je, aby byla zdravá!“

Zajímá vás, jak na Veroniku, jako novou mrchu z Ordinace reagují diváci? Co s ní dělají diskuse na internetu? Jakým směrem se jako skutečně vystudovaná lékařka hodlá vydat? Jaké vztahy má s kolegy a štábem na place? Kdo z kolegů nejlíp líbá před kamerou? To vše a mnohem víc pikantností ze života sympatické herečky se dozvíte v podcastu Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články