Když tvoříš koláže, většinou jde o výbušná témata. Zanadáváš si u toho?

Ani ne, u mě to při práci vypadá většinou tak, že sedím u počítače, tiše zírám do obrazovky a třeba někde vedle mě si hraje můj syn na PlayStation (smích). Žádný drama se tam neodehrává…

Takže fakt žádné emoce?

Já nemám vůbec žádné emoce!

Při tvém povolání, kdy musíš být stále v obraze, je možné si vůbec vzít na delší čas dovolenou?

Ještě se to asi nestalo. Na dovolenou si vždycky beru notebook nebo tablet. Většinou oboje. A pracuju vlastně pořád… Na druhou stranu je výhoda, že můžu pracovat odkudkoliv na světě chci, jen potřebuju signál wifi. 

Stalo se ti, že bys nějakou zásadní událost „zaspal“ a nebyl aktuální?

Když si to tak promítnu, tak jsem asi nic tak zásadního nepropásl. Ale občas se mi stane, že se někde večer opiju, druhý den vstanu ve dvě odpoledne… A když se něco stane dopoledne… To je hned (smích). 

Boduje ti v dosahu a lajcích víc popkulturní témata nebo spíš politika?

O nějaké to procento mi pořád víc jede ta politika, ale showbyznys mě asi baví o něco víc, protože je to pro mě takové zpestření, odpočinu si tak od stále stejných obličejů… 

Stalo se ti určitě, že se někdo urazil a dal ti to najevo. Zaznamenala jsem nějakou mediální přestřelku kvůli tvé koláži s Ondřejem Brzobohatým a jeho manželkou Danielou…

Tam o nic moc nešlo, oba novomanžele znám osobně a jsem si jist, že moji koláž berou s humerem. Neřeší to. Spíš tam šlo o to, že se na tohle téma v komentářích ohradila Aneta Vignerová a myslím ještě někdo známý. 

Tvoje koláže vypadají pro laika velmi jednoduše, že ti musí trvat pár minut!

A je to přesně tak (smích). 

Jak dlouho ti trvalo vytvořit právě koláž s Ondřejem Brzobohatým alias Tiffany RitchBitch?

To je zrovna ta práce na pár minut (smích). Ale pak jsou práce, které dělám z více vrstev a tam to trvá mnohem déle, i dvě hodiny. 

Chtěl jít k tobě někdo "do učení"? Chtějí po tobě kurzy?

Jednu poptávku zaměstnání jsem nedávno obdržel, ale možná jsi to byla ty, abys měla otázku (smích). Mám jednoho pomocníka, kterého mám k ruce, když nestíhám nebo jsem v nějaké krizi. Popíšu mu, co mám za nápad a jak to chci provést, on to pak udělá za mě. K tomuto kroku se ale uchyluju opravdu minimálně…

Tvému synovi Hugovi je 12, mohl bys ho už pomalu taky začít učit!

Myslím, že na to je Hugo ještě malej, snažím se ho držet dál od Instagramu a spol. Protože to, co dělám, generuje dost vysoké procento lidí, kteří jsou fakt zlí a úplně debilní. Nechci tedy, aby se k mému synovi dostali nějak blíž. 

Takže čelíš častým výhružkám?

Ano, čelím. Ale zatím to nijak neřeším oficiálně. Občas přijde nějaká audio zpráva… Jsou to jen prázdný sprostý slova, výkřiky… Kdybych se tím víc zabýval, musel bych se zbláznit. Když má někdo konstruktivní kritiku, to je něco jinýho, to i odepíšu a vysvětlím, s tím problém nemám. 

Lidi se navzájem chválí málo. Chodí ti do directu i pozivní zprávy? Tipla bych, že to bude tak maximálně 5% celkového objemu pošty.

Tak to já mám víc, mě lidi tedy i docela dost chválej (smích). I pod těmi komentáři si přečtu často, že se jim příspěvek líbí. A za to jim děkuju! Ale lepší než ta pochvala je pro mě, když jsou komentující vtipní. Kolikrát jsou vtipnější než celej můj přispěvek, což mě hodně baví! Teď tam mám oblíbence, nějakého proruského trolla, ten teď jede bomby. 

Zajímá vás, co sleduje TMBK nejraději na Instagramu? Čemu se sám nejvíc zasměje? Jak vypadala jeho kariéra kytaristy a s jakými slavnými kapelami si zahrál? Jak to vypadá u něj v kanceláři a bez jakého alkoholu se neobejde? To vše a mnohem víc se dozvíte v podcastu Backstage Adély Noskové!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články