„Ono se to celé tak nějak přirozeně překlenulo z historek z Tinderu. Měly podtitul nebo spíš takové motto: Ty nejlepší rande končí u oltáře a ty nejšílenější v mé knize,“ směje se Lucie Macháčková.

Placený kacíř

A inspirací se jí stal i fakt, že dost často vystupuje jako stand up komička na svatbách. „Mám materiály a příběhy o lásce, vztazích…“

Napadá mě, jestli na svatební party není Lucie tak trochu za kacíře… „Jakože si mě pozvali na svatbu, já jim povím, jak se rozvedou? Samozřejmě ne, přece chci, aby mi třeba ženich s nevěstou za můj výstup zaplatili,“ říká s ironií sobě vlastní slavná stand up komička.

Zábavná vložka

„Ocitla jsem se na spoustě svateb, které byly unikátní. Jsi vlastně v divné pozici - na cizí svatbě, vůbec nikoho tam neznáš, jsi tam zaplacená jako zábavná vložka. Stojíš tam a snažíš se nacítit okolí a vztahy.“

Lucie si přesně vybavuje moment, kdy ji trknul námět nové knihy Svatební historky, která se stejně jako Historky z Tinderu stala krátce po vydání bestsellerem.

Na Skotsko/Ruské svatbě...

„Jednou jsem byla najatá jako placená zábava na Skotsko/Ruské svatbě. Nevěsta se ženichem se brali v Praze, kde se i seznámili. Kde jinde než na Tinderu… Typka Ruska, týpek Skot, přijely jejich početné rodiny. Rusové, co neuměli slovo anglicky, Skoti, co neuměli slovo rusky. A do toho já.“

Jakou řečí mluvila Lucie? „To bylo zajímavé, protože byla jsem tam nejen já - angličtinářka, plus ještě jeden kolega komik, co mluvil rusky. Program jsme dělali dvojjazyčný, byl to strašný maglajs plný bizarních situací. Ty velmi barvitě popisuji ve své knize…“

Chlapi mají strach!

Na závěr je nutno dodat, že jako autorka knížky Historky z Tinderu je Lucie v dost nevděčné pozici. „Protože už mě tam právě dost chlapů poznalo a automaticky předpokládají, že buď mě znají jako komičku, nebo znají knížku a berou to tak, že o nich napíšu,“ směje se Lucie pokoutně.

„Tohle je ta odvrácená strana mé hvězdné kariéry. Já už budu moct chodit jenom s muži, co neumí číst. Jenže zase neznám tolik fotbalistů…”

Zajímají vás další historky ze svateb a randění, které jsou až k neuvěření? Pak si poslechněte podcast Backstage zdarma až do konce!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články