Kromě rapu se věnuješ taky kontaktnímu sportu. Jaký to aktuálně je?

Teď dělám jenom klasickej box. Dříve to byl thajský box - na tom jsem začal, ale jelikož mám špatný plotýnky, tak moc nemůžu kopat, už je to asi i stářím! Tak jsem skončil jen u boxu.

U boxu jsou plotýnky v klidu? To se divím!

Bolí to rozhodně méně. A ono je to taky o tom, že já celej život kašlal na strečink. Tenkrát se tohle moc nedělalo mě to trošku dohnalo. Jsem docela línej dělat taková cvičení! Vždycky vidím v posilovně, jak ostatní lidi zvedají rehabilitční balonky... Říkám si: To je přece úplně naprd... A ve finále to k ničemu je (smích).

Jaké neduhy má tvoje tělo po tolika letech úderů?

Myslíš bolesti? Já bych řekl, že to není tak hrozný, akorát je to o tom, že se to všechno s věkem hojí jako dýl, to mi hrozně vadí. Když mi bylo 20, přijde mi, že jsem v thajským boxu šel ze zranění do zranění... Bylo mi všechno jedno, v pohodě. Teď? Přijde mi, že mě vždycky něco bolí a trápí třeba půl roku... Natáhnu si sval na ruce, chodím na fyzioterapie, furt s tím něco děláme, jak cvičím každý den, tak to kontinuálně bolí...

Máš pocit, že tvůj práh bolesti je jinde?

To je otázka, samozřejmě, že taky tu bolest vnímám. Ale v tom ringu je to jiný, tam je adrenalin - ten sníží práh tý bolesti. Viděl jsem spoustu videí na internetu, jak například matky, když do nich narazí auto a mají tam dítě, i když mají zlomený nohy, nejdřív zvednou dítě, odnesou ho někam a pak teprve spadnou na zem. Takže je jasný, že adrenalin dokáže s tělem udělat strašně moc. 

Jsi oblíbený v kolektivu?

No, já doufám, že jsem oblíbenej všude, ale dozvídám se třeba z hudební branže, že jsem lidem nesympatický a vlastně nechápu, proč. Možná jestli působím nějak divně? Ale já jsem takovej, že já mám jistou masku, nepouštím si lidi moc k sobě, protože mě hodně z nich zranilo. Takže si držím jenom úzkej okruh lidí, kterým se svěřuju a kterým důvěřuju, dal bych za ně ruku do ohně. A nejsem takovej ten týpek, co má miliardu známejch a přátel a chodí po mejdanech. Já tohle moc nedělám.

Je pravda, že na hudebním mejdanu jsem tě mockrát neviděla.

Občas jdu, aby se neřeklo, většinou s přítelkyní Lenkou (zpěvačka Lenny), aby nechodila všude sama. Nemusím to. Já nikdy nefetoval, což je teď v Praze velkej hit... 

Nepiješ ani alkohol?

Piju jenom před koncertama a doma nepiju vůbec. V covidu jsem si nedal panáka za dva roky, zatímco všichni v tu samou dobu začali spíš chlastat. V tomhle jsem jinej, mám rád svůj klid.

Proč a kdo Marpa z hudební branže nemusí?

Zajímá vás, jaký je vlastně rozdíl mezi Marpem a Otou Petřinou? Jak se mu spolupracuje na písničkách s jeho partnerkou Lenny? K čemu vede své děti a jak se vypořádal se svým rozvodem? Komu konkrétně leží z hudební branže v žaludku? Jaký byl v mládí rebel a jaké průšvihy má na kontě? Co pro něj znamená násilí a co mu dávají kontaktní sporty? To všechno a ještě něco navíc se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články