Mezi námi děvčaty: Jaké jsou doopravdy vztahy na burleskní scéně?

Jako všude v holčičím kolektivu - jsou tam žabomyší spory. Já jsem si vždycky připadala jako takové Švýcarsko (smích). Nebo jako hromosvod, protože jsem se bavila se všemi, až na některé holky, které mi přišly tak charakterně strašné, že jsem se jim radši vyhnula úplně. Hlavně na akcích… Když je někde vidím, pro mě zkrátka neexistují…

Z venku to působí, že jste na téhle scéně skvělé kámošky!

Všichni ti řeknou, že jsme kamarádky, nikdo na plnou pusu pravdu nepoví! Přitom se většina holek navzájem drbe (smích). Přijde mi „super“, když to dotyčná drbna ani nepřizná. Jenom se tváří jako sluníčko, ale za rohem ti vrazí kudlu do zad.

Co je největším jablkem sváru mezi burleskami?

Úspěch. Ten se prostě neodpouští a tady už vůbec ne! Samozřejmě. Ono to opravdu vypadá, že u burlesky je to taková „girl power“, že se ženský musí navzájem podporovat - že jsme jedna parta a nezávidíme si… Je to přesně naopak. A když tak zavzpomínám, vlastně jsem měla jeden incident…

Rvačka v backstage? 

Nestalo se to v backstage, ale po show na cestě z šatny. A ano, málem jsem se poprala! 

To mě zajímá! O co šlo?

Já nebyla iniciátor. Mezi mnou a kolegyní byly dlouhodobé problémy, co se týkaly zákulisí i vystupování. Šlo o ublíženost z její strany. Přes něco se prostě nepřenesla. Ale neboj, přes ústa jsem úplně nedostala, i když se k tomu dost schylovalo. Vykryla jsem její útok do obličeje, pak jsme po sobě začaly házet věci. Bylo to trapný, hysterický kočkování. A víš co jsme po sobě házely? Kelímky s pitím, co jsme měly od Mekáče (smích)!

Zajímá vás, co všechno se děje za zavřenými dveřmi burleskních šaten? Poslechněte si podcast Backstage až do konce!

Chcete vědět, co obnáší kariéra burleskní umělkyně? Jaké jsou mezi performerkami vztahy? Jaké obrazy kupují muži svým manželkám a milenkám? Jaké lechtivé nabídky Therese Rosier dostala od svých sledujících na Instagramu? Jde se uživit jen uměním? A proč vůbec pověsila rozjetou burleskní kariéru na hřebík? To a mnohem více zajímavostí se dozvíte v podcastu Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články