Jeho idolem číslo jedna je frontman kapely Lucie, se kterým plánuje do Vánoc vydat společný nový song. 

Hubební vzor

"Je to jedna z nejlepších spoluprací, kterou jsem zatím zažil - celkově. Obdivuju Davidovu lásku k hudbě, jeho profesionalitu ve studiu, jeho neutuchající zájem o to, konstantně vytvářet něco novýho. On prostě řekne: "Hele, máme session a uděláme vždycky hrozně moc práce. On umí vybrat ty správný zvuky, klávesy, má ve studiu různý udělátka... Není tady nikdo jako on," říka obdivně Ben.

Berlínské dobrodružství u Bowieho

Takže spolupráce s Davidem Kollerem je pro Bena Cristovaa splněným snem!
"David Koller je můj stoprocentní idol! A dokonce se mi s ním stala teď jedna situace ve studiu. Nahrávali jsme spolu ten nový song v Berlíně, v Hansa Studiu, kde nahrával třeba David Bowie svoje songy - což je  úlet! S Davidem kecáme a pak jsme byli na pivu v naší oblíbený hospodě... A on mi říká příběh o tom, jak složil song od Lucie Kengi - moji oblíbenou. Jestli to chceš taky slyšet, musíš si sem pozvat Davida, on ti to určitě taky povypráví," směje se Ben.

Tuhle písničku - Kengi, z alba Lucie Větší než malé množství lásky, si v podcastu Backstage Ben Cristovao zazpíval i live!

Zajímá vás, proč Ben Cristovao nedávno radikálně změnil image? Proč se ještě necítí být v životní fázi, kdy by měl nosit dredy? Proč uspořádal koncert, kde zpíval skoro nahý a hodlá tenhle kousek zopakovat? V jaké je teď životní fázi a nad čím bilancuje? To vše a mnohem víc zajímavostí o tomto zpěvákovi se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články