Na začátku vztahu byl jen soud okolí

Během rozpadu manželství a začátku vztahu se zpěvačkou Lenny byl jejich vztah celkem senzací - hlavně v hudebních kruzích a nikdo jejich spojení moc nechápal. Láska jim vydržela dodnes, už sedm let. 

Jak tohle období Marpo snášel? "Pro mě byly primární děti, tak mi bylo celkem jedno, co si kdo myslí. Spíš se to házelo na Lenku, ona si to trošku vyžrala," konstatuje rapper s odstupem času. 

Ženský do backstage nepatří!

Nechápe, proč se rozpad jeho manželství tolik řešil. "Třeba já byl se svou manželkou 18 let, kdo to může říct? Bez nějakýho podvádění! Kdybych si vodil buchty do backstage... Mám rád chlapskou partu a kdykoliv se tam zavedla nějaká ženská, dopadlo to blbě. Chlapi se začnou naparovat, nabalovat ji a sranda skončí. Proto si ty holky do backstage nevodíme!"

Lenny byla pro Marpa třetí vztah v životě. "Spousta muzikantů soudí, jsou to ti, který podvádějí své manželky atd. Tohle mi vadí. Já třeba někoho nesoudím, protože nevím, čím ten člověk prochází, jaký to má doma, jaký to měl, proč se rozvedl, protože to bylo třeba na nic x let."

Ojedinělá spolupráce

S Lenny před měsícem vydali společné EP s názvem Klenoty. "Ono to vzniklo úplnou náhodou, protože já nemám moc rád tyhlety partnerský projekty. Náš první song vznikl v době, kdy jsme ještě nebyli partneři. Teď máme až ten druhej... Začali jsme tvořit dál a dál a nějak jsme zjistili, že nás to baví a vzniklo z toho EP Klenoty, úplně tak jako samovolně. Já si myslím, že by životní partneři spolupracovat neměli, to nedělá dobře. Každý by měl mít svoje. Vídat se v práci i doma? To ne!"

Zajímá vás, jaký je vlastně rozdíl mezi Marpem a Otou Petřinou? Jak se mu spolupracuje na písničkách s jeho partnerkou Lenny? K čemu vede své děti a jak se vypořádal se svým rozvodem? Komu konkrétně leží z hudební branže v žaludku? Jaký byl v mládí rebel a jaké průšvihy má na kontě? Co pro něj znamená násilí a co mu dávají kontaktní sporty? To všechno a ještě něco navíc se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články