Kato se před časem odstěhoval z Prahy do Brna a tyto dvě metropole střídá spíš půl na půl. Důvod? Za vším hledej ženu.

„Je to složitá situace, ale krásně složitá,“ usmíval se Kato tajemně během našeho podcastového rozhovoru. Což naznačuje mnohé zvraty v jeho soukromém životě!

Praha? V Brně je větší pohoda.

Na otázku, co vlastně v Brně nejvíc miluje a co tam nejradši dělá, odpověděl až odzbrojující upřímností.

„Brno je super a mám pocit, že jsou zde lidi srdečnější a funguje tam víc taková ta kavárenská kultura. Mám tam z té uvolněnější atmosféry až podobný pocit, jako z té, co kdysi na začátku devadesátých let panovala v Praze. V ní už je moc lidí a vůbec všeho. V Brně je větší pohoda. Ale jsem pořád rodilý Pražák, takže obě města jsou za mě super,“ říká Kato diplomaticky.

Nejvíc času v ložnici...

A kde tráví Adam Svatoš aka Kato během svých brněnských dní nejvíc času? V ložnici a jejím okolí!

„Chodím na pivo do blízkých hospod za kamarády a když nemám do čeho píchnout, nejradši maluju obrazy na plátno a motivy na trička - když zrovna nejsem v té ložnici (smích),“ vysvětluje Kato s tím, že si v moravské metropoli dává od hudby pauzu.

„Nahrávací studio mám v Praze, takže je opravdu čas na to malování. Dělám i taková jednokusová trička, která jsou pak k dostání na našem e-shopu. Vždy hned zmizí.“

Kata sbírá Vojta Kotek i Tomáš Klus

Zajímalo mě, jestli už za dobu svého malířského snažení získal nějaké velké fanoušky. „Moje největší sběratelka je moje kamarádka Pafka, která o prvenství soutěží s Vojtou Kotkem a pár mých děl má taky Tomáš Klus. Ceny mám ale rozumné, nechci zybtečně využívat svého známnějšího jména,“ říká s humorem Kato.

Zajímá vás, jak to má s fanoušky a co je jeho univerzální věta během setkání s nimi? Proč nědělá grafitti? Umí vůbec noty a na jaký hudební nástroj Kato hraje? Jaký alkohol nesmí chybět v šatně kapely Prago Union? S kým z branže rád pokecá a o čem? Co si sám Kato rád poslechne a proč nechce překládat své texty do jiných jazyků? To a mnohem víc zajímavostí se o rapperovi, který se v civilu jmenuje Adam Svatoš, dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články