V mých očích jste taková vytrvalá kapela. Začali jste kariéru před více než 20 lety, měli velký hity v rádiích a potom ticho po pěšině. A vlastně jste se vyšvihli takzvaně znovu. Teď máte hraní habaděj. Písně vám hrají ve filmech, hity rotují v rádiích…

Tomáš: Je to přesně tak. Nevzdali jsme to, jsme za to dost rádi, kdyby se to před pár lety nezlomilo singlem Vloupám se, asi bychom to normálně zabalili...

Za těch 20 let kapely jste toho zažili hodně. Jste dnes chlápci po čtyřicítce. Když se tak ohlídnete zpět nebo i třeba do současnosti, jaký bylo to nejvíc kalící období, co máte za sebou, jaká éra to byla?

Tomáš: Teď jsme na vrcholu, co se týče hraní a tvoření i kapely jako takové… Ale jsme už takoví zodpovědnější. Jak už jsi říkala, toho hraní je víc a opravdu to obnáší i víc všeho, co s tím souvisí. Zodpovědnost hlavně. Na festivalech hrajeme v dobrých časech kolikrát jako headlineři… Já už si jako zpěvák úplně netroufnu, když máme dva koncerty v pátek a v sobotu, že bych páteční noc prokalil až do toho druhého koncertu…

Zní to tak, jakoby jsi s tím měl velké zkušenosti.

Tomáš: Už to neděláme často. Ale dřív? To samozřejmě bývávalo… Jéje. Zpětně se divím, že jsme to takhle dávali, protože tedy někdy to bylo opravdu na hraně. (smích)

Vůbec jste nespali, přejížděli jste a hráli jste nonstop?

Ondra: Dřív to tak šlo, prostě jsme jeli celý víkend. Musím říct, že zrovna jsme se cestou sem do studia bavili o tom, že se nám to teď o víkendu znovu povedlo. Velká party. Po tak dlouhé době jsme na sebe byli až takoví hrdí, jak jsme šikovní, že jsme zase dokázali víkend propařit. (smích)

Tleskám, tleskám, mně se to taky tenhle víkend podařilo. To není náhoda!

Ondřej: Nebyl nějaký super úplněk? (smích) Jasně, tento týden byl prostě super úplněk, všichni na něj sveďme různé prohřešky, protože když nastane, nemůžeme zkrátka usnout!

Zajímá vás, jak to mají kluci s O5 a Radeček s fanynkami? Co všechno jsou kvůli nim ženy, ale i muži schopni udělat? Co všechno si od nich nechali podepsat? Poslechněte si podcast Backstage až do konce!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články