Všichni muzikanti mají pro pořadatele koncertů vždy připraven takzvaný RIDER - což je podrobný seznam požadavků kapely, co by jim nemělo chybět v šatně... A právě do tohoto území se pouští podcast Backstage!

Co pije Pokáč...

Sudy piva, kartóny vína, vodky nejsou nic výjimečného. U Pokáče je to ale úplně jinak. V podcastu Backstage mimo jiné potvrdil, že na kalení před i po koncertě ho fakt moc neužije. V podstatě nikdy nebyl vyloženě večírkový typ!

"My máme ten náš "Rider" poměrně nudnej - obsahuje jídlo pro čtyři osoby a k němu čtyři vody. Pár let zpátky se nás dokonce ptali kluci z naší booking agentury: Chceš tam, ještě něco? Vždyť jenom ty vody a jídlo... To je nějak málo," směje se Pokáč.

Tak aby své hvězdné požadavky trochu obměnil, Rider malinko změnil! Co do něj přidal?

Jak vypadá energeťák?

"Jednou za čas jsem si na koncert poručil energeťák! To bystě nevěřili, co si někteří lidé pod tímto pojmem představují. V každý vesnici, první, co mi říkaly ty roztomilé tety, bylo:
"Dobrý den! Ten "Energiák" máme a Jarka, pro něj byla v až Makru," vypráví vtipné příhody s mnoha variacemi Pokáč.

A co pije hitmaker před koncertem? Sem tam se i rozšoupne. "Já piju jedině bublinkovou vodu. Potom ale krkám! (smích) Zároveň, když si někdo na koncertě všimne, že mi občas vypadne nějaká slabika, tak to je, protože jsem asi měl těsně před tím jídlo a musím to nějak strávit."

A co dál si s sebou Pokáč vozí na koncerty? "Cestuje se mnou moje osobní lékárna! Pastilky a podobné věcičky na hlasivky, protože jsem loni zažil, že mě hlas naprosto zradil. Letos díky Bohu zatím držím..."

Zajímá vás, co má Pokáč společného se slavným ZOOparkem? Jaký je otec a kolik už má vlastně dětí? Kde bere neustále témata na své rychhlovky, tedy písníčky, které je schopen složit za pár minut? To vše a ještě víc se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články