Proč si myslíš, že řada Masterchef, které ses účastnila, byla nejsledovanější?

Těch důvodů bylo víc, jednak jsme měli rekordní počet dílů a taky do natáčení a vysílání přišel covid. Lidi tedy na televizní show koukali mnohem víc než obvykle. A taky jsme byli skvělá parta, výrazné osobnosti. Třeba Taková Pavlínka to marketingově dotáhla k naprosté dokonalosti…

Soutěžení v takové reality show tě prý naprosto odtrhne od normálního života. Jak to probíhá?

Během natáčení soutěže nemáš vůbec čas na nic jiného, produkce tě odstěhuje do hotelu, nemůžeš se věnovat běžným způsobem práci a rodině. Mě tehdy hodně podržela maminka, která se starala o mojí domácnost a mé dva syny, kteří byli ve věku, kdy opravdu vyžadovali intenzivní péči. Bez ní bych to fakt nezvládla a budu jí za její pomoc navždycky vděčná. Všichni jsme toho měli po dobu natáčení plné brejle, maminka vždycky, když jsem se vracela, čekala, jestli řeknu, zda jsem vypadla nebo ne… A trochu doufala, že řeknu ano. A já tam nakonec dobojovala až do čtvrtého místa.

Děly se na hotelu nějaké divoké večírky?

Jelikož jsem měla doma tak drsnou situaci, moc jsem si večírků neužívala, byla jsem dost hotová. Ono se to možná nezdá, ale ono natáčení Masterchef je dost fyzicky i psychicky hustá záležitost. Pár večírků se přesto odehrálo, bylo to například, když měl někdo z nás narozeniny. To se popíjelo, navštěvovali jsme se navzájem na pokojích. Byla to vlastně taková škola v přírodě… Celou historku si musíte poslechnout v našem podcastu.

Díky reality show ses dostala sama mezi celebrity. Jak to vnímáš?

Nikdy jsem necítila potřebu mezi tuhle sortu lidí patřit, docela jsem teď na rozpacích. Občas je ale příjemné se dostat jako host na místa, kam bych se jako no name člověk nikdy nedostala! Třeba jsme se spolu potkaly na předávání cen Český slavík, kde jsme si to docela užily…

Potkala jsem tě tam s porotcem Masterchefa, Janem Punčochářem. Vaše debata mě překvapila, zaslechla jsem dokonce, že máte oba zájem se účastnit úplně jiné reality show!

Ano, to máš pravdu, někdy ke konci večírku jsme s Honzou zmínili, že naše společné přání je zatančit si v jedné známé televizní soutěži. To by byla krásná výzva!

Dělala jsi dort nějakému svému idolu? Vím tak trochu, že ano!

Díky okolnostem jsem měla tu možnost udělat dort Lucii Bílé a to díky jejímu příteli Radku Filippimu, se kterým se znám dlouhá léta. Když jsem tuhle zakázku dostala, ani jsem tomu nemohla uvěřit, udělalo mi to velkou radost. Naše spolupráce se prohloubila a dokonce si dnes i tykáme.

Nedávno jsi radikálně změnila image a podle lidí na Instagramu jsi si tedy dovolila dost!

Nechala jsem si prodloužit vlasy a už když jsem nahazovala první storička na Instagram, začal mi chodit rekordní počet zpráv. Když jsem si je rozklikla, nestačila jsem se divit, jak hnusní lidi dokážou být!

Jak jsem se s tím Ivka vypořádala? To si poslechněte v celém podcastu Backstage!

Zdroj:  iGlanc.cz 

Související články