Co je vůbec "backstage"?

To je tajné území slavných - zákulisí, kam mají přístup jen ti, komu patří a pak pouze pár vyvolených s backstage pasem na krku! Teď do ní můžete díky našemu novému podcastu vstoupit i vy!

Svoji „backstage“ má každá profese...

Redaktorka Glancu, Adéla Nosková, za svoji letitou kariéru měla možnost nahlédnout do mnoha takových tajemných míst a backstage pasů má doma snad tisíc! Nyní každý čtvrtek odkryje ty nejhumornější historky slavných, které se opravdu (i když někdy těžko uvěřit) staly!

První díl: Tamara Klusová a divoké party

To, že výběr padl právě na ni, není vůbec náhoda. Tamara s Adélou prožila zážitků v různých backstageích opravdu hodně. Společně prozradí, proč by nejradši nahlédly do šatny „Draculy“ Dana Hůlky a co znamená zkratka „ČZK“, kterou společně vymyslely v backstage Tomáše Kluse, který je Tamařiným manželem.

„Tamaru jsem v prvním díle chtěla, chtěla protože se známe skoro deset let a hlavně v první půlce dekády jsme si život uměly užívat plnými doušky. Spolu jsme absolvovaly několik turné jejího manžela Tomáše, kde jsme v backstage kapely řádily jak černá ruka. Až jsme si skoro vysloužily zákaz vstupu pro narušování pracovního pořádku,“ vysvětluje Adéla.

„Tamara vytáhne na světlo i některé pikantnější události. Společně se jim dodnes - i po tolika letech - s chutí zasmějeme. A teď u toho můžete být i vy,“ dodává moderátorka podcastu Backstage, Adéla Nosková.

Máte rádi holčičí pokec? Tak v tom případě si podcast užijete! Celý rozhovor se nese v takovém duchu, jako by si povídaly dvě blízké kámošky, které občas zapomínají, že jejich peprný hovor zaznamenávají mikrofony.

Zdroj:  iGlanc.cz