K tomu, že jsi úspěšný zpěvák, patří taky téma „fanynky“. Máš nějaké skalní, které chodí na každý koncert?

Jasně! A jsou to skvělý holky, co chodí na každý koncert. Nosí nám různé dárečky…

To by mě zajímalo jaké…

Jednoznačně nejlepší dárek byla zatím krabice na podprsenky! 

Jak taková krabice vypadá? 

Je to krabice, na které jsou nalepené moje fotky a fotky kluků z kapely. A krabice je tu od toho, abychom měli kam dávat spodní prádlo, které přilítne na stage během koncertu (smích).

Kolik jich tam máte?

Moc ne, protože je poctivě nesbíráme. Ale kdyby jo, bylo by jich v krabici třeba kolem dvaceti… třiceti. Vlastně! Když už takovou krabici máme, měli bychom se s kapelou víc snažit. Třeba z toho bude jednou fakt zajímavá sbírka (smích).

Fanynky se snaží jistě dostat k tobě do backstage. Jak moc jsi tomu přístupný?

Jako jsem, ale „odsaď pocaď“. Přístup nechci dávat jen tak každýmu. Vybírám si, s kým v tomhle prostoru strávím čas, přece jen po koncertě potřebuju svůj prostor, relax. Rád se obejmu s kámošema, pokecám, dám drink, ale nejvíc pro mě je, když se vlastně úplně izoluju a jsem v klidu. Ono se to nezdá, ale koncert tě dost vyčerpá, hlavně sociálně. Tenhle postoj jsem v sobě objevil až po své první vyprodané show klubu Roxy, kdy jsem po koncertě odjel sám do zkušebny a jen chtěl být bez lidí. Musel jsem se vzpamatovat. 

To jsi ani nezakalil?

Chvíli ano, ale pak jsem utekl a dal si drink osamotě…

Chodil bys se svojí fanynkou?

Popravě, asi ne. Cítil bych se divně, ten vztah by byl nerovný. Víc bych ocenil, kdyby mě holka brala bez toho pozlátka, takového, jaký jsem.

Zajímá vás, jak Sofian Medjmedj řeší špatnou výslovnost svého jména? Odkud pochází? Co je v hudbě jeho sen a cíl? Jak se mu spolupracovalo s jeho vzorem Benem Cristovaem? Jak to má s fanynkami? Který song složil o své bývalé lásce, co mu zlomila srdce? A Co plánuje ve své zářné hudební kariéře? Tohle a mnohem víc ze „zákulisí“ života stoupající hvězdy české hudební scény se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články