Úklid hraček čistí hlavu

Podcast se natáčel ve večerních hodinách, protože přes den se Petra věnuje hlavně mateřským povinnostem. Na otázku, co je její denní chleba, odpovídá nečekaně. "Musím se přiznat, že mě moc baví uklízet hračky. Je to úkon, který mi čistí hlavu. Je to ale taková akce, která nemá moc dlouhého efektu," směje se herečka.

Prstíček v oku

Na co Petra podle všeho nikdy nezapomene, je okamžik, kdy ji dcerka omylem málem vypíchla oko. Na tuto událost dnes s odstupem vzpomíná jako na něco, co jí bolelo mnohem víc, než samotný porod, který prý také rozhodně nebyl bezbolestný. "Vlastně bych řekla, že nehoda s okem byla horší v - mnoha ohledech," dodává Petra.

"Když bylo mé dceři asi pět měsíců, nechtěla jsem v noci rozsvítit při kojení, abych nevzbudila svého muže, který chodí do práce. Jak jsem v té tmě neviděla, tak jsem měla pořád otevřené oko a malá mě nečekaně bodla tím malým prstíčkem přímo do oka. V celém svém životě jsem asi nezažila horší bolest! Bylo to tak strašné, že jsem si chtěla obrazně řečeno uříznout hlavu...

Bolest byla tak intenzivní, že ji herečka popsala jako když jí někdo do hlavy vrazí šroubovák nebo ji někdo zevnitř rozřezává. Trápila ji několik dní. "Bylo mi zle a měla jsem nějak poškozenou oční sítnici. Takže od té doby už jsem si řekla, že ať se bude dít cokoliv, radši si vždycky rozsvítím!"

Zdroj: iGlanc.cz

Zajímá vás také, čím se herečka řídí ve výchově a co si myslí například o "nevýchově"? Poslechněte si podcast Backstage zdarma až do konce!