Odmala si Vojta Drahokoupil začal všímat, že s ním není všechno v pořádku. Dokonce se označil za hypochondra, který si hned každou možnou diagnózu hledal na internetu. Prý se to v jejich rodině dědí, hypochondrií trpěla i jeho maminka či děda.

Zdroj: Youtube

Ale to nebylo nic oproti tomu, co zažil, když se mu spustily panické ataky. Bál se o holý život, připadalo mu, že má infarkt a umře.

"Když se ti to rozjede, ta četnost je třeba i jednou za hodinu. Byl jsem z toho hodně unavený. Jednou jsem si zavolal i záchranku," rozpovídal se v podcastu Vojta.

Panické ataky ho dokonce postihly i na jevišti, když hrál muzikál nebo měl koncert. Nemohl nikam utéct, schovat se před tím, musel se překonat.

Nejhorší to bylo v Survivoru, kde vydržel pouhých šest dní, než se mu duševní nemoc spustila. Byla tak silná, že ani léky nepomohly a musel jet domů za odborníky, aby se dostal zpět do psychické kondice. Diváci to nepochopili a po návratu si prošel peklem.

"Společnost se rozhodla, že na mě na chvíli zanevře. Na ulici na mě řvali, že jsem srab," popsal zpěvák jedny z nejhorších chvil života.

Co na kritiku říkal? Jak dokázal bojovat s panickými atakami? Co mu nejvíce pomohlo? To se dozvíte v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články