Známý rapper vlastním jménem Michal Opletal má za sebou hodně bouřlivý život. Jak píše ve svých textech, miluje zábavu, ženy a litry Cuba libre. Teda miloval. Poté, co začal být nezodpovědný, ve své práci nebyl tak dobrý a nedodržoval, co slíbil klukům z kapely PSH, dostal nůž na krk – buď přestane pít, nebo ho vyhodí z úspěšného projektu.

"Nevěděli, jak se z té lásky ke mně zachovat, abych se dal do kupy. Proto sáhli na to, co pro mě bylo nejdůležitější. A to je kapela. Nejdřív jsem se naštval, pak jsem byl z toho smutný a nakonec mi došlo, že chyba je ve mně," rozpovídal se Orion v podcastu.

Opravdu to na něj zafungovalo, i když bylo těžké zabrzdit ten „rozjetý vlak“ a z mejdanového krále, který dost často vysedával do ranních hodin v after klubech, se pomalu stával rozumný muž. Chtěl mít konečně zase život ve svých rukou.

Alkohol mu ničil i milostný život

Bouřlivé tahy a litry alkoholu taky zasáhly jeho milostný život. „Nešlo to se mnou vydržet. Možná ze začátku to byla sranda, ale pak ten můj životní styl byl dost na obtíž,“ dodal muzikant, který nedávno vydal CD s dalším rapperem Čistychovem.

Jak to dnes má s alkoholem? Kolik telefonů a peněženek ztratil? Vyhledal někdy odbornou pomoc? O tom se dozvíte v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články