Ještě není plnoletá, ale prožila si tolik bolesti, že to nejde ani popsat. Největším zklamáním a tyranem pro ni byla osoba, která jí měla vytvořit bezpečné zázemí, zahrnout ji láskou a něžně vést životem. Jenže vlastní matka se na Natálii podepsala natolik, že si pětkrát sáhla na život.

Zdroj: Youtube

Došlo to tak daleko, že skončila na dětské psychiatrii, kde se doposud léčí. Našla v sobě tolik odvahy, že chce s lidmi sdílet svůj příběh, aby mohla pomoct i jiným lidem.

"Léčím se s hraniční poruchou osobnosti, s nejtěžším stupněm ADHD a posttraumatickým syndromem," přiznala Natálka v podcastu.

Kdy si všimla, že je s ní něco špatně, že je jiná než ostatní děti? "Začala jsem si toho všímat už v dětství. Asi od čtyř let jsem měla stavy, že jsem se sama bouchala. Byla jsem schopná si rozškrábat hlavu. Zhoršovalo se to v době, kdy moje maminka začala podvádět mého tátu," povídala dál.

Dej mi byt a auto, nechám ti dceru!

Bohužel to nezůstalo jen u nevěr, její máma začala dost pít a nakonec je i vyhnala ze společného bytu. Natálky táta dostal nabídku, že jestli jí nechá byt a auto, může si odvést dceru s sebou.

Nakonec soud, i přes protesty táty a samotné dívenky, vrátil děvče zpátky k matce, která byla alkoholičkou a všechen stres si vylívala na malé dceři.

Natálie v pubertě přičichla k drogám, které jí přinášely úlevu. Přiznává, že měla období, kdy dokázala vyhulit i 6 jointů trávy denně.

Jak se dostala na léčbu? Co ji přimělo svůj život přehodnotit? Vídá se ještě s mámou? Vše se dozvíte v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články