"Věrná" tanečnice

V podcastu Backstage Mirai například přiznal, že se na současnou 12. řadu soutěže Star Dance pravidelně nedívá. 

„Na tohle se mě ptá hodně lidí, jestli se koukám! Přímý přenos  jako takový jsem neviděl, ale koukám se poctivě na všechna videa, která z přenosu existují, čtu si všechny bulvární články… To abych věděl, jestli mi je moje Lenička věrná,“ žertuje Mirai a naráží na vztah ke své bývalé taneční partnerce Lence Noře Návorkové, se kterou soutěž absolvoval v roce 2021!

Party? Byla...

Ročník byl poznamenán covidem, soutěžící tedy měli účast dost komplikovanou, dokonce si oficálně museli nechat ujít vyhlášené, bulvárem ostře sledované večírky… Nesměli se kvůli nákaze s nikým stýkat.

Ale jak to bylo doopravdy? „Tak, teď už to asi můžu říct! Ty mejdany jsme si i tak tajně neodpustili,“ jde s pravdou ven Mirai. 

„Bylo hodně omezení v porovnání s tím, jak je to normálně. Byli jsme opatrní. Celé to bylo v takovým podivným strachu… Za sebe říkám, že jsem nikdy takový strach neměl.  Byli tam lidi, kteří byli zodpovědnější než já. Dávalo to smysl, protože mě nakonec vyřadili.“

Mirai covid nakonec stejně dostal… Měla ho moje Lenička a pak si myslím, že jsem ho možná nějak dostal já od ní.  Že mě vyřadili, nevadí, chtěl jsem si StarDance hlavně užít, nešel jsem vydělávat peníze!  Šel jsem si pro novou životní zkušenost. A dostal tak za toho covidu nějakou životní náplň.“

Zajímá vás, jak Mirai prožívá přípravy na turné? Jak se cítí na druhé straně pódia v roli pořadatele? Jak se mu žilo za covidu a jak ho přežil pracovně? Jaký song od kapely Mirai zpívá nerad a jak skládá své love songy? To vše a mnohem víc se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články