Dlouhá léta si pěstoval hustou, dlouhou kšici, což cenily i jeho fanynky. Poměrně nedávno došlo ale na radikální střih!

Než vystudoval, změnila se móda

Všechny kapely, které jsem kdysi poslouchal na studiích medicíny a obdivoval, jak vypadají, nosily džísky a dlouhé vlasy. Tak jsem do toho šel taky. Než jsem ale medicínu dostudoval, což i trvalo trochu dýl, než jsem chtěl (smích), tyhle prvky na hudební scéně vyšly z módy!

Tahle image: dlouhé vlasy a indie rockové oblečení Marcellovi však vydržela dalších pět let. „Najednou jsem si řekl, že to chce změnu. Přišlo mi, že už moje vlasy nejdou moc dobře upravovat, byly moc dlouhé. Takže jsem šel na krátko."

Prodat vlasy? Divný!

Nedalo mi to a zeptala jsem se, kam ty krásné vlasy Marcell dal! Bylo by jich vyloženě škoda, hodily by se na darování na paruky nebo by se daly prodat na prodlužování do salonu! Nebo by o ně možná stála nějaká fanynka...

„Bohužel mě nic takového nenapadlo a moje vlasy skončily normálně v koši jako všechny ostatní ostříhané vlasy. Prodat? To by mi přišlo divný! "

A kdo se o jeho účes stará? „Můj kadeřník v salonu New You, Marty Tyl. Chtěl jsem původně stejný účes jako mají kluci z kapely Oasis! Ale Marty mi řekl, že jsem se úplně zblázil! Ale nemyslím si to, vždyť devadesátky se vrací, úplně mimo by to nebylo. Dost by se mi líbilo mít podobný účes jako Liam Gallagher.“

Zajímá vás, jak vznikala Marcelova spolupráce na písničce s Lucií Bílou a jak na ni reagovali kamarádi z branže? Jaké byly Marcelovy začátky jako sólisty? Jak to má s pařením po koncertě? Co všechno se dělo v backstage na turné s kapelou Mirai? Kdo z jeho spolupracovníků je největší kalič? Jak moc se hodí lékařské vzdělání na koncertech a jak moc si potrpí na módu? To vše a mnohem víc pikantností ze života popového zpěváka se dozvíte v podcastu Backatage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články