Život Libušku Rohlíčkovou bavil i přes všechny kotrmelce, které kvůli nevydařeným vztahům se známými muži zažívala. I když ji rozvody s Danielem Hůlkou a Josefem Vojtkem srazily na kolena, vždy dokázala vstát. Když se dozvěděla, že je její syn Matyáš vážně nemocný, tělo začalo po čase začalo vypovídat službu.

Zdroj: Youtube

"Matymu v necelých čtyřech letech diagnostikovali cukrovku prvního typu. Do toho jsem měla za sebou těžké rozvody, takže jsem si za poměrně krátkou dobu prožila několik životů," rozpovídala se Libuška v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Pak přišel náraz

Myslela si, že ji problémy nedoženou, když bude stále tak optimistická, jako byla celý život. Ale teď už sama ví, jak moc se zmýlila, když se snažila špatné věci přecházet a neměla důvěru v odborníky přes psychiku.

"Držela jsem to v sobě. Po té cukrovce to bylo náročné, protože se ti změní styl života. Žiješ v permanentním strachu přes den i v noci, aby se dítěti nic nestalo. Rok po této diagnostice, kdy jsem měla pocit, že je to v pohodě, přišel náraz, kdy jsem nevěděla, co se se mnou děje," dodala Libuška.

Záchranka na radu kamarádky

První panická ataka ji postihla při řízení auta na dálnici. Začaly jí brnět nohy, měla v nich křeče, nastaly návaly a pocení. Pak si na radu kamarádky zavolala záchranku. Posléze začal pořádný kolotoč plný úzkostí, panických atak, které ústily až k sociální fobii.

"Nebyla jsem schopná ani nakoupit," dodala bývalá tanečnice. Pak už byla odhodlaná bojovat i proti svým psychickým démonům a vyhledala odbornou pomoc.

Jak moc se na ni podepsala zrada nejlepší kamarádky, která ji přebrala manžela Pepu Vojtka? Nebála se pak vztahů? Jak její úzkosti prožívá třetí manžel Zdeněk Rohlíček? Vše se dozvíte ve velmi emotivním podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články