Známá moderátorka často přemýšlí, kde je vlastně ta únosná míra pít. Sama se občas přistihne, kdy si říká, že by se taky možná měla krotit.

Zdroj: Youtube

"Mám za sebou pár období, kdy jsem abstinovala. Držím nad sebou zdvižený prst a vím, že sklony k závislostem mám," rozpovídala se Lejla v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Její tatínek, kterého poznala až v dospělosti, podlehl závislosti na alkoholu. "Je to paradox, protože žije v těžce prohibičním Súdánu," divila se moderátorka.

Bohužel nebyla z poznání vlastního táty pak velmi nadšená. Když viděla, jak se dokáže zpít do němoty pančovaným alkoholem z černého trhu, nestačila se divit.

"Po 25 letech hledání táty jsme se sestrou zjistily, že je to těžký alkoholik. Když jsme tam za ním přijely, přesvědčil nás, abychom s ním šly na nákup alkoholu, což já nechtěla vidět," dodala zklamaně s tím, že je její táta sice z dobře situované rodiny, ale žije neustále pod vlivem.

Jak to nakonec s jejím tátou dopadlo? Proč sama řešila nesmyslné diety, které jí dovedly až k poruchu příjmu potravy? O tom se dozvíte v otevřeném podcastu.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články