Jak prozradila Kamu v podcastu Backstage, důvod druhé svatby byl celkem pragmatický.

Když se ztratí oddací list...

„Někdy se tak stane, že se prostě ztratí oddací listy. V našem případě se to seběhlo tak, že bohužel zemřel notář, který u sebe měl dokumentaci naší první svatby, která proběhla v USA. A s jeho odchodem zmizely i naše oddací listy. Jelikož s Robim právě žádáme o rezidenci na Kostarice, kde dlouhodobě žijeme a podnikáme, museli jsme se tam vzít znova, abychom získali potřebná úřední povolení,“ objasňuje nečekaný sňatek známá kuchařská influencerka. 

Romantika? Tentokrát ne!

Jestli čekáte, že i druhá svatba proběhla v pohádkově romantickém duchu, jak by se od tohoto páru dalo čekat, mýlíte se. 

„Bylo to v poklidu. Mně šla za svědka sekretářka úřadu a Robimu naše právnička. Takže to bylo tentokrát dost rychlé a doslova úřední,“ směje se Kamu, kterou známe také pod jménem Kamila Rundusová.

Rundusová nebo Chadim?

Jak je to s jejím občanským jménem nyní? Není to opět nic jednoduchého. „Jmenuji se teď oficiálně Kamila Chadim. A můžeš mi říkat klidně paní Chadimová,“ říká s humorem kuchařka, která už má na světě svou čtvrtou kuchařskou knihu z edice Nejbarevnější cesta: Lexikon rostinného vaření. 

Jelikož se Kamu a Robi brali poprvé v americkém Las Vegas a nyní podruhé na Kostarice, musí svůj sňatek ještě zplnomocnit i v Česku. Bude tedy třetí svatba? 

Domácí svatba? Možná!

„Před českými úřady jsem stále „slečna Rundusová“. Ono to zní už jako legrace, ale fakt si jednou budeme muset uspořádat svatbu do třetice u nás, pak bude náš sňatek platný úplně všude, kde se vyskytujeme,“ vysvětluje Kamu.

Zajímá vás, proč se Kamu se svým manželem rozhodla žít právě na Kostarice? Jaký podnikatelský záměr zde postupně rozvíjejí? Proč se dali na výrobu řemeslné zmrzliny a která příchuť je u místních nejpopulárnější? Je pravda, že bez svého chotě nemůže být ani minutu? Kam povedou kroky Kamu v příštích měsích? A co obnáší se dostat na stáž do michellinských restaurací? A jaké jídlo si Kamu nemůže přes přísný stravovací režim odpustit? To vše a mnohem více se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články