Místo toho, aby si užívala prvních lásek, soustředila se na studium na konzervatoři a žila bezstarostným životem, během jednoho týdne se stala sirotkem. Nejdřív zemřel její tatínek na rakovinu, pár dní na to si její maminka sáhla na život.

Zdroj: Youtube

„To je jako, když porodíš dítě a vyrvou ti ho z náruče. Mě vyrvali, tedy máma se vyrvala sama z mého srdce a mého života. Je to rána, která se musí časem a terapiemi zacelit," rozpovídala se herečka Kateřina Marie Fialová v podcastu.

Nikdy v životě nezapomene na to ráno, kdy se probudila a začala hledat mámu. Tu bohužel našla oběšenou a už jí nebylo pomoci.

„Bylo zajímavé, že já jsem neplakala. Jako první věc jsem udělala, že jsem si vyčistila zuby. Bylo to kolem sedmé, osmé ráno. Pak jsem zavolala záchranku," popsala děsivý zážitek, ze kterého jde mráz po zádech.

Skončila v péči starší sestry a snažila se žít dál, byť jí život tolik naložil. Dlouho odmítala odbornou péči, nechtěla jít k žádnému psychiatrovi či psychologovi, ale v poslední době si uvědomila, že na to nemusí být sama.

Dokázala už mamince odpustit? Jak často chodí na terapie? Jak ji smrt rodičů ovlivnila ve vztazích s dalšími lidmi? To se dozvíte v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články