Jelikož jsou kluci z kapely O5 a Radeček pohlední muzikanti s širokým rejstříkem hitů o lásce i sexu, fanynkám někdy nedají spát, snaží se k ním dostat blíž, právě do backstage. Co je pro ně ale už za hranou? Tak dejme tomu, když chtějí pusu...

Pusu, leda na tvář!

„Pusu na pusu bych si dát asi úplně nenechal, i když to po nás občas chtějí, možná pouze na tvář…  Není mi to úplně příjemný. A co je ještě dál, nechápu, když se jdou fanynky s námi fotit a fotí nás jejich manžel… Ony nám zezadu, protože si myslí, že to není zepředu vidět, klidně osahávají zadky,“ vypráví udiveně zpěvák Tomáš.

Jeho batr, kytarista Ondra pokývá a dodává: „Kdyby jenom ten zadek…“

Zůstává rozum stát i nad tím, co všechno chtějí fanynky podepsat. 

„Jednou jsem podepisoval jedné sedmdesátileté paní ňadra. A taky to nebylo úplně něco, co jsem si vždycky představoval, že znamená být rocková hvězda,“ směje se zpěvák. 

A k tomu dodává, že podepisování ňader jako takové, kapele vlastně jinak nevadi. Horší podle něj je, když si lidi někdy myslí, že když si koupili vstupenky na koncert, znamená to, že jim i tak nějak jejich členové patří. „A takhle se chovají u toho podepisování na autogramiádě,  to nemám rád,“ říká k tématu frontman Tomáš Polák.

Podepisujeme kdeco...

Když se ptám, co nejpodivnějšího kluci z O5 a Radeček podepisovali, odpoví mi kytarista Ondra Polák. „Nejvíc podepisujeme ruce a nejdivnější bylo, když mi jedna paní dala podepsat svý děcko, docela malé,“ kroutí hlavou Ondra.

Zajímá vás, kdo jsou nejvěrnější fanynky? Jak jde skloubit fungování kapely a rodinného života? To a ještě víc se dozvíte, když si poslechnete podcast Backstage až do konce!

Související články