I když přiznal, že se na 12. sérii StarDance sešla skvělá parta a sedí si všichni, jeden člověk Josefovi přece jen padl do noty o něco víc. A to na první dobrou!

„Největší sympatie mám asi s Ivanou Chýlkovou. S ní jsme se i nejvíce potkávali na tréninku. Aniž by měla přímo po nás tančit, vždy přišla aspoň pozdravit. To je od ní strašně hezký, sama někdy trénovala na úplně jiné straně budovy. Našel jsem v ní spřízněnou duši,“ říká upřímně Josef Maršálek, který do poslední chvíle netušil, co bude mít vedle sebe za hvězdné kolegy.

„Já nevěděl, kdo budou kolegové na hvězdné straně, ale přesně vím, že když jsem objevil Ivanu, tak mi bylo strašně dobře. Před dubnovou tiskovkou jsme spolu dlouho stáli společně na chodbě předtím, než nás pouštěli do místnosti s novináři a když bylo po a my měli schůzku s tím realizačním štábem, s režisérem, s kameramany, producenty, s Ivanou jsme pořád po sobě nakukovali. Náhoda byla, že ten samý den, jsem šel k Honzovi Krausovi do show a ona to věděla. Od prvního okamžiku, jsme si prostě sedli," říká Josef.

Právě Ivaně by Josef býval přál vítězství nejvíc. "Právě ona to má z nás nejvíce vydřené. A to už jen kvůli výšce, věku... Je to úžasná žena, která do toho dává opravdu všechno. Moc jsem jí to přál," řekl Josef aniž by tušil, že jeho nová kamarádka vypadne ze soutěže již za pár dní.

Zajímá vás, jestli Josef Maršálek peče na každý přenos sladkosti? Čím jsou speciální jeho pověstné koblihy? Co ho v soutěži nejvíce překvapilo, co jsou jeho slabé a silné stránky? Umí lenošit? Jaký muzikál je jeho srdcovka? Jak a podle čeho si vybírá písně do Star Dance? Co ho spojuje s taneční partnerkou Adrianou Maškovou? To vše se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

 Zdroj: iGlanc.cz

Související články