O bizarní příběhy z randění nemá nouzi. "Vždycky, když to chci někomu vyprávět, tak si říkám, že mi to snad ani nikdo neuvěří! Mám za sebou, co se týče seznamování, fakt pikantní historky," říká s lehkým žalem v hlase.

"Ani nevím, kde teď začít (smích). Poslední případ bylo nejdřív docela fajn Tinder rande. Byl to takový chlap snů, bylo tam všechno. Byl krásnej, měli jsme mezi sebou skvělou chemii. Na prvním a druhém rande vše klapalo, měli jsme moc příjemnou večeři. Až jsem si říkala, že není možný, aby někdo tak úžasnej byl k mání na Tinderu."

Velké prozření přišlo na dalším rande

Pak přišlo drsné prozření. "V půlce večera jsem se zeptala, jestli si aplikaci Tinder už smazal. On se podivil a řekl: „Ne, proč?“ Následně z něj vypadlo, že mu přijde přece normální, že randí s dalšími ženami, co jsem si jako myslela. A že v tom hodlá pokračovat. Vždyť jsem si na Tinderu zaškrtla kolonku „vážná známost“," podivuje se zpětně ještě teď blondýnka. "Byla jsem úplně v šoku, dost mě tohle jeho vyjádření dostalo. A pak mě dorazil ještě větou: „Ty asi nebudeš moje cílovka.“

Chcete také vědět, do jaké další televizní soutěže by se Ivka ráda přihlásila? Které celebrity si od ní nechávají péct dorty k narozeninám? A co jí baví na životě food influencerky? To vše prozradila v podcastu Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články