Bývalá modelka si žila svůj vysněný život. Vdala se za sympatického pilota, narodil se jim vytoužený syn Adámek, do toho se stále věnovala muzice. Jenže všechno mohlo být osm měsíců od porodu jinak. Přišel kolaps přímo na dálnici.

"Vypadalo to jako infarkt. V tu chvíli jsem jela po dálnici a za sebou jsem měla miminko. V tu chvíli si říkáš, že umíráš, protože mi začala hyperventilace, brněly mi prsty, měla jsem tlak na hrudi," rozpovídala se o jednom z nejhorších dní v životě v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: Youtube

Říkala si, že hlavně musí někde rychle zastavit, než se stane tragédie. Myslela na to, aby zachránila své dítě, i když byla vyděšená z toho, co se to s jejím tělem děje.

"O to víc se začal ten strach stupňovat, pak přišel naprostý děs. Musela jsem tím autem někam sjet, zabořila jsem to někam do pole a zavolala si záchranku," dodala upřímně Iva Frühlingová.

Jenže příjezdem záchranářů to nekončilo. Hned zpěvačce natočili EKG a infarkt vyloučili. Na řadu přišel psychiatr, který Ivě určil diagnózu panická ataka.

Jak její příběh s léčbou této zákeřné duševní nemoci pokračoval? Koho slavného potkala v léčebně? Celý příběh si poslechněte v podcastu Lucie Šaléové.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články