To, jak na venek Honza působí, si uvědomuje: „Když pak lidi slyší na koncertě hudbu Eddie Stoilow, jsou možná překvapeni, co hrajeme. Jsme spíš pop, trochu i romantika, takže je to celkem kontrast s tou mojí povrchovou image.“

Kérky z vězení nevedu

Tetování mám tolik, že bych je ani nespočítal! A to jsem celý život na svobodě! Jako motivy jsem si vybíral vždycky rodinu, hudební nástroje… Žádný rozpitý škorpiony z Valdic u mě nanajdeš! Tetování se mi vždycky hodně líbilo, ne, že bych prahnul po bolesti, ale znáš to, jak začneš, už to nejde zastavit.

Moje první tetování byla Medůza z filmu Souboj Titánů! A dal jsem si jí vytetovat na předloktí, protože jsem se jí vždycky jako malej kluk hodně bál! Samozřejmě to nepomohlo, bojím se jí dodnes… 

Medůza z fotbálku

Medůza je velmi zvláštně pojatá, protože její hlava se tyčí na nečekaném těle. „Místo těla, které měla ve filmu, jsem jí nechal udělat to, co mají figurky od stolního fotbálku.  Důvod je prostý, jeden čas jsem hrál vrcholově právě tenhle hospodský sport.

Kdo si myslí, že je to jen „flákárna“, Honza mu to vyvrátí. „Je to normální mezinárodní sport, ve kterém se vyhrávají poháry, jezdí na soutěže. A u hraní se nepije pivo, ale ionťáky, abys to vydržela. Hrávali jsme v týmu s mým mladším bráchou Jindrou, který je hercem. Byla to dost sranda, užívali jsme si to.

Jestli bratrům Žampovým šlo o výhru? To moc ne. „My zas tak dobrý nebyli, ale šlo nám hlavně o účast. Kdo to nezažil, nepochopí,“ říká dál Honza Žampa z kapely Eddie Stoilow v podcastu Backstage!

S čím vším Honza zápasí...

Zajímá vás, co je pro Honzu Žampu dnes synonymem pro rock’ n’ roll?  Kolik let je věkový rozestup mezi jeho dvěma syny? Jak to má dnes s fanynkami? Jak bojoval jeden čas s nadváhou? Proč provozuje barber shop a jaké hvězdy mu do něj chodí? To vše a ještě mnohem víc pikantností ze života tohoto sympaťáka se dozvíte v podcastu o zákulisí VIP osobností s příznačným názvem Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články