Sama se do latexu neoblékneš!

Jaké utrpení vlastně stojí před kamerou modelku, než fotograf zmáčkne spoušť? 

„Je to fakt zábava celý ten proces! Protože do toho oblečku se člověk musí rvát silou. Sama to navíc nedáš, musí tě do něj narvat silou někdo jiný. Takže je to totální estráda. Vždycky si u toho sama pro sebe říkám: „Co kdybych ten latex měla v soukromém životě sama ráda a chtěla ho nosit i v civilu? Nebo by se v něm třeba vyžíval můj partner?" říká Therese.

Zábava na hodinu

Oblékání před focením se protáhne. „Trvá mi i hodinu, než se do latexu navlíknu, pak jsem úplně zchvácená, vůbec si nepřipadám sexy,“ směje se Therese. Ono není, zdá se, o co stát! 

Modelka popisuje modely z latexu jako gumu, která však není moc pružná. „Ještě k tomu všemu smrdíš jako kondom, protože je to stejný materiál. Jen latex je silnější. Přirovnala bych to celé k situaci, jako by sis oblékala pneumatiku!“ 

Hot and Cold

Tím peripetie před samotným focením rozhodně nekončí!  „Aby to celé hezky vypadalo, tak se musí latexový kostým naleštit olejem, tím pádem jsi ještě mastná, kloužeš, nedej Bože, když z tebe kape olej na zem…“

O prodyšnosti také nemůže být řeč. „Takže se v kostýmu okamžitě potíš. Zároveň jsi cítit gumou. Takže nějaký pot? Ten se v tom všem úplně ztratí,“ vtipkuje Therese Rosier. Zároveň je jí i zima, protože latex nemá žádné hřejivé schopnosti. A co je před focením pro modelku zásadní dodržet jako přípravu? Kupodivu to není žádná dietka. „Nejde se nikde na těle holit, protože okamžitě vznikne vyrážka. Mám štěstí, že nemám alergii na latex jako většina lidí, ale i tak mívám od kostýmu po focení modřiny..."

Zajímají vás další vtipné historky přímo ze sexy focení? Poslechnetě si podcast Backstage až do konce!

Chcete vědět, co obnáší kariéra burleskní umělkyně? Jaké jsou mezi performerkami vztahy? Jaké obrazy kupují muži svým manželkám a milenkám? Jaké lechtivé nabídky Therese Rosier dostala od svých sledujících na Instagramu? Jde se uživit jen uměním? A proč vůbec pověsila rozjetou burleskní kariéru na hřebík? To a mnohem více zajímavostí se dozvíte v podcastu Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články