Známá zpěvačka a herečka má dnes milující rodinu, živí se vysněnou prací a jde jí všechno, na co sáhne. Bohužel si to musela tvrdě vydřít a překonat překážky, které jsou noční můrou všech dětí a rodičů. Na základní škole byla šikanovaná a nejhorší na tom bylo to, že to začala učitelka.

Zdroj: Youtube

"Byla jsem prostě jiná. Kdokoliv, kdo trošku vyčnívá z řady, byť ne špatně, tak si na něj začnou ukazovat. Byla jsem malá, ukecaná, extravagantní. Bojovala jsem za nějaké názory," rozpovídala se Eva v podcastu.

Kromě učitelky si jí začaly více všímat i spolužačky, které šikanování neustále stupňovaly, až se do toho vložila její maminka. Jenže učitelka, která jí šikanovala, se nedala. Zavolala si Evu do kabinetu a snažila se jí vnutit své názory. "Začala mi říkat, že se nic tak velkého neděje, že jsem si to vymyslela, abych byla zajímavá. V tu chvíli jsem ztratila samu sebe. V tu chvíli jsem si říkala, že si to asi opravdu vymýšlím," přiznala zpěvačka, které v té době bylo pouhých sedm let.

Jenže ani přeložení do jiné třídy nepomohlo. Nevraživost se stupňovala, až došlo i na násilí. Jak se s tím jako dítě vyrovnávala? Kdo jí byl největší oporou? Eva přiznává, že v dospělosti to musela řešit u terapeuta, protože šrámy na duši byly obrovské.

Chcete se o životním příběhu Evy Burešové dozvědět více? Pusťte si podcast (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články