Jelikož sama žila hned v několika zemích: USA, Anglii i Česku, má, co se týče vnímání ženského těla z pohledu okolí, co porovnávat.

Chtěla velká prsa, malý zadek...

„Než jsem se v 19 letech přistěhovala do Anglie, myslela jsem si, že by holky měly vypadat jako modelky. Tedy být hubeňoučké, mít velký prsa, ne moc velkej zadek…"

"A proto jsem necítila, že zapadám. Vím, že nejsem takto přirozeně stavěná,“ přiznává zpěvačka s tím, že možná, kdyby hodně chtěla, asi by takového vzhledu dosáhla. Ale už to pro ni dávno není priorita. 

"Hodná tetička" okomentovala...

„Nedávno se mi stala taková věc, napsala mi přes Instagram jedna příbuzná do komentů k fotce, kde jsem měla větší výstřih : „Ty jsi mléčná Dvořáková.“
A já na to: "No fuj, co to je?"
Asi chtěla říct, že jsme v rodině krev a mlíko," zasmála se trochu s hořkostí Dominika. 

Křivky se konečně cení!

Právě několikaletý studijní pobyt v Anglii Dominice, co se týče vnímání těla, otevřel oči: „Najednou jsem tam viděla, že se naopak holky, co mají křivky, cení. A po návratu do Česka, kolem roku 2018, už jsem taky pocítila, že se tohle téma hodně posunulo. Je to fajn, když se podívám do časopisů, na televizi, sociální sítě, že jsou zde normální holky. Konečně, každý si může nosit co chce a nikdo to nekritizuje,“ pochvaluje si dnes Dominika, která si sama libuje spíš v unisex módě. 

Zajímá vás, jaký má Dominika vztah se svým otcem Dominikem Haškem? Jak těžké bylo vymanit se z jeho stínu? Jak jí chutnal Dominátorův drink Smarty? Jak prožívala zákulisí Eurovize a co nosí nejraději? To vše se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články