Obléká Lucii Vondráčkovou, Denisu Nesvačilovou a další celebrity, usmívá se na všechny, když je ve společnosti. Přitom má stavy, kdy nedokáže ani pořádně vstát z postele. Po drsném rozchodu po šestiletém vztahu si myslel, že je všemu konec. Skončil v péči psychiatra.

"Nejdřív jsem si říkal, že jsem se špatně vyspal, proto mám blbou náladu. Nebo jsem to sváděl na hnusné počasí. Jenom jsem si neříkal, že by ten problém mohl být ve mně. U mužů mi to pořád přijde jako tabu, že se tolik o tom nemluví," rozpovídal se v podcastu Dominik.

Nejdříve vyhledal pomoc u své kamarádky, která je zdravotnictví, aby mu dokázala pojmenovat jeho stavy, které vyústily v to, že ani nechtěl pracovat, a navedla ho na odbornou pomoc.

Antidepresiva zabrala až po čase

"Nemohl jsem spát. Spal jsem třeba v kuse dva týdny jen dvě až tři hodiny. Dostal jsem od doktora antidepresiva, ale trvalo, než zabraly," dodal návrhář.

Období s propadem psychiky zažil už v dětství. Když mu bylo pět, zemřel mu dědeček přímo vedle něj v posteli. To se mu zapsalo to života, aniž by věděl, jak moc. Jakou roli to sehrálo v jeho životním příběhu? Poslechněte si to v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články