Instagram jako "trest"

Charismatický herec a nyní i tanečník se v podcastu přiznal, že do té doby, než do souteže StarDance vstoupil, byl na štíru se sociálními sítěmi.

"Neměl jsem svůj Instagram. A to byl možná hendikep. Založil jsem si ho za pomoci Zuzany a mých dětí, protože to bylo asi potřeba," svěřil se.

Pomáhají děti a partnerka

Jak se s novým profilem "kamarádí? "Učím se s tím stále a přiznám se, že mě Instagram docela baví. Už jsem se naučil posílat i videa. Mám štěstí, že mám v tomhle velkou podporu dětí, které jsou v těchto technologiích velmi zdatné. U nás doma, když snídáme, už nevytahujeme noviny, jako to bylo dříve, ale koukáme každý na nějaké video. To je šílený," směje se herec, kterému by málokdo hádal 64 let.

Chýlková odolala!

Bylo snad ve StarDance založením profilu na Instáči podmínkou účasti? "To ne, bylo nám to jen doporučeno, aby ten, kdo Instagram ještě nemá, ho začal mít. Já si řekl, že to zkusím. Jediný, kdo stále odolává, je Ivana Chýlková. Stále nemá Instagram!"

Tak tedy uvidíme, jak se Ivaně povede i dál bez sociálních sítí. Koho David mezi řečí tipuje na vítěze? "Na vítězku bych si vsadil i tisíc korun." Kdo to je? Více se dozvíte v podcastu Backstage!

Jak a s kým bude David Prachař trávit nyní sobotní večery? Jak prožívá celou soutěž a s kým si padl nejvíc do oka? K jakému porotci má David nejblíže a jak válčil s garderobou? To vše a mnohem víc se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články