Potřebujeme den pauzu

Mladičká herečka Darija Pavlovičová, která byla hostem podcastu Backstage, prozradila, že si i desetihodinové tréninky vybírají svou daň na vztahu mezi ní a tanečníkem Dominikem Vodičkou.

"Jsme pořád spolu - každý den, tak už by to chtělo si dát aspoň ten den pauzu. Ale my jsme si na začátku trénování řekli, že víme, že tohle přijde a že si musíme říct: Hele, je to normální, stává se to! Věděli jsme, že to přijde a musíme hlavně být pohodě. Měla jsem prostě ponorku a chtěla jsem mít volno. Bylo mi blbě a k tomu to ještě to bylo mezi námi takový vypjatý. To víš, deset hodin tréninku," líčila Darija.

Třecí plochy? Jsou!

A jaké jsou mezi partnery na parketě i mimo něj nevětší třecí plochy?
Jsou to třeba situace, když trénujeme a já už jsem unavená, začínám na sebe být naštvaná, že mi něco nejde. Člověk musí myslet na to, co dělá nohama, zároveň, co dělá tělem, zároveň, co dělá hlavou, ještě, jak se u toho tváří... Strašně moc věcí najednou a mně to většinou nefunguje. Dominik je taky naštvanej, že mi to řekl už stopadesátkrát a že je to vlastně úplně jednoduchý! A že nechápe, co teda dělám," směje se herečka, která patří v souteži StarDance mezi favoritky.

Zajímá vás také, co Dariju Pavlovičovou na StarDance nejvíc štve? Jak prožívá atmosféru těsně před přímým přenostem? Co přesně jsou ve Star Dance „tunýlky“ a co se v nich děje? Kdo z vypadlých soutěžících jí nejvíce chybí? S kým a kam herečka nejradši cestuje? Čím si dobíjí v zimě baterky? To vše se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články