Podle Davida Prachaře a Josefa Maršálka, kteří byli v Backstage před tebou vím, že tréninky ve StarDance jsou několikahodinové.

Ze začátku jsme měli každý den čtyřhodinové tréninky, ale teď, jelikož už nemáme dopředu postavené tance, všechno to musíme stavět za pochodu, tréninky jsou mnohem delší, třeba osmihodinové, desetihodinové…

Dá se tohle to vůbec vydržet?

Očividně jo, ale ono si to člověk musí rozvrhnout. Celej den máme strávenej v České televizi. Od neděle do středy jsme na Kavčích horách. Jedeme takhle od čtvrtka do soboty a pak máme už zkoušky na Výstavišti. Takže tam se to trošku krátí zkouškama. Díky Bohu!

Máte tam vůbec někoho, kdo vám poradí s životosprávou, aby třeba to tělo nevypovědělo službu?

Máme k dispozici lékaře i fyzioterapeuta. Teď mi třeba lékař hrozně moc pomohl, jak jsem byla nemocná, protože hned narychlo domluvil termín na vitaminové infuze, které tě strašně nakopnou! Ale že bychom měli přímo kouče, co by nám pomáhal s nějakým plánováním jídelníčku, to ne. 

Máš teď kvůli vypětí výživnější stravu?

To vůbec nemám, já nikdy nějaký „dietování“ neřešila! Vždycky jsem jedla tak nějak intuitivně, na co mám chuť, co se naskytne…

Zažilas někdy tak intezivní záhul?

Rozhodně ne. Když mám natáčení seriálu, tak ano, je to intenzivní, hlavně když točíme v ateliérech. Je to o hrozně brzkém ranním vstávání, učení se textů. Nedejbože do toho onemocníš… Pomáhá vytvořit si nějaký svůj režim, disciplínu. 

Měla jsi během StarDance nějakou krizi, kdy sis říkala: Tohle už prostě nejde, já už nemůžu!

Měla! A bylo to přesně před týdnem!

Byla jsi nemocná…

Bylo to fakt náročný, protože si nemůžu dát den volna, odpočinout si. Takže i když mi bylo blbě, šla jsem na tréninky a ještě to bylo takový vypjatý s Dominikem…

Zajímá vás, co stálo za krizí mezi Darijou a Dominikem? Poslechněte si podcast Backstage až do konce!

Zajímá vás také, co Dariju Pavlovičovou na StarDance nejvíc štve? Jak prožívá atmosféru těsně před přímým přenostem? Co přesně jsou ve Star Dance „tunýlky“ a co se v nich děje? Kdo z vypadlých soutěžících jí nejvíce chybí? S kým a kam herečka nejradši cestuje? Čím si dobíjí v zimě baterky? To vše se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články