Již jako malá dívenka se cítila nemilovaná, nechtěná. A vlastně to nebylo daleko od pravdy. Maminka Báry Basikové si dítě nepřála, už během těhotenství se podle zpěvačky pokusila několikrát o potrat. Když se nakonec miminko narodilo, mateřská láska se v ní neprobudila.

Zdroj: Youtube

"Už v tom prenatálním věku jsem měla naloženo. Vzpomínám, že jako dítě jsem měla stavy bezdůvodné skepse, bezdůvodného smutku. Děti obvykle běhají po hřišti, smějí se a já mívala stavy, kdy jsem cítila úzkost, tíseň, bezdůvodný strach," promluvila zpěvačka o svém těžkém dětství.

Bohužel vztah s maminkou se nelepšil ani postupem let. Radši dávala přednost zábavě před dcerou, což se na Báře také podepsalo. Neměla milující náruč, kam by se obrátila. Čím dál víc podléhala depresivním stavům. "Velmi těžko se s nimi pracuje a velmi těžko se jich zbavujete," dodala jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček, která chtěla dokonce dvakrát spáchat sebevraždu. Už měla plán, jak se zprovodit ze světa.

Co nakonec Báru přesvědčilo, aby si nesáhla na život? Jak to má s těžkými depresemi dnes? O tom jsme si povídali v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články