Lidé radí, co na vibrátoru vylepšit!

Do té doby, kdy vyjde její netradiční profese najevo, cítí se taková chráněná. A pak to přijde!

„Mě zajímá spousta jiných témat, co s vibrátory nesouvisí, ale zjistila jsem, že tohle téma je natolik oblíbené, že už to zas tak neřeším,“ říká designérka.

Jedna velikost - ta nejlepší

Lidé jí také hodně radí, jak vibrátor vylepšit, jak zlepšit marketing. Zajímvé je, že Anička má totiž v portfoliu jen jedinou velikost vibrátoru! Jak je to možné?

„Když jsem vyvíjela svůj první prototyp, tak jsem si nechala zjistit, jaké velikosti jsou vůbec ty nejprodávanější. A vyšla mi z toho jasně tato velikost. Myslím, že jsou dámy spokojené,“ popisuje Anna Marešová.

Během své práce na vibrátoru, což začalo diplomovou prací, se Anna musela v rámci průzkumu trhu doslova brodit konkurenčními výrobky valné a nevalné kvality. A Právě z tohoto ranku pramení mnoho veselých historek! Třeba jak se Anna ocitla v hospodě s kamarády a zrovna měla plný batoh „vzorků“ které začali vytahoat a zkoušet její kamarádi přímo u piva. Místní štamgasti měli o zábavu postaráno…

Právě ty si poslechněte v našem aktuálním podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zajímá vás, co má společného vibrátor a panenka Barbie? Jak dlouho Aničce trvalo, než vymyslela dokonelý vibrátor? Jaké slavné jméno nese prototyp vibrátoru?Jaké všechny nesexuální projekty má Anna Marešová též na svědomí? Zajímá vás také, jak správně vybírat venušiny kuličky a menstruační kalíšky? A jak vlastně chutná Annin nový lubrikant? To vše se dozvíte v podcastu Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz
 

Související články