Určitě jezdíš taky po sexuálních veletrzích, to musí bejt zážitek. Já jednou byla a dost jsem zírala, co všechno se tam dá potkat…

My moc nejezdíme, protože naše cílovka je malinko někde jinde (smích). Pořád se snažím značku směřovat do wellbeing scény než té čistě sexuální. Ale účastnili jsme se s vibrátorem a venušinými kuličkami největšího erotického veletrhu a hned napoprvé jsme dostali cenu za nejlepší erotickou pomůcku! 

Snažím si tě představit, jak si jdeš mezi pornoherci a silikonovými kráskami převzít na pódium cenu!

Nešla jsem pro ni já, ale moje kolegyně… A ona se teda dost styděla. Přiběhla tam, sklonila hlavu a rychle řekla: „Děkujem!“ Což bylo docela roztomilý. (smích)

Když lidi zjistí, že jsi designérka - mimo jiné - vibrátorů, mají tendenci se s tebou bavit o sexu nebo svých úchylkách?

Spíš mám pocit, že se mnou než vyloženě sex, chtějí řešit s ním spojené zdravotní potíže…

Máš snad na mysli pohlavní choroby?

(smích) To ne! Jde spíš o posílení pánevního dna… Ztrácí se mnou zábrany si o tom popovídat, jako bych byla nějaký guru. Je mi to sympatické! Aspoň vidím, že se u nás v showroomu cítí dobře. 

Obtěžoval tě někdo při výběru vibrátoru?

Nikdy. Komunikují otevřeně, což mě někdy až dojme. Vnímám to jako projev důvěry! Je ze mě asi cítit, že si držím odstup. Taky mám pocit, že můj design výrobků spojených s intimitou, je takový, že sám o sobě nastavuje úroveň další komunikace. Je pak v pohodě. Kdyby whoop de doo vibrátor vypadal víc realisticky, nejspíš by asi otvíral jiná témata (smích).

Neříkej, že jsi nezažila žádné lascivní řečičky?

Jasně, že jo. Ale naučila jsem se je za těch deset let kulantně odrážet. Umím si už poradit, pousmát se nad tím…

Dostalas zakázku vyrobit vibrátor na míru?

To by asi dost dobře nešlo, protože výroba vibrátoru je běh na dlouhou trať, hlavně jde o dost nákladnou záležitost. Ale… Máme teď vibrátory s osobním vzkazem!

To mě zajímá.

Když jsme testovali laser, kterým se vzkaz na vibrátor „tiskne“, přemýšlela jsem, co tam jen tak na zkoušku necháme napsat! Jako první tak vznikl vibrátor, který nese jméno Leonarda DiCapria!

Proč zrovna Leo?

Upřímně jsme s kolegyněmi vedly debatu, jestli máme vybrat jeho nebo Brada Pitta. 

Co bys dělala, kdyby se Leonardo ozval, že jsi mu s tou velikostí ukřivdila?

Nevím! Dál! (smích)

Více o vibrátorech, kuličkách a spol se dozvíte v Backstage.

Zajímá vás, jak přesně Anna Marešová vyvíjela první prototyp svého cenami ověnčeného vibrátoru? Co by poradila ženám, které stále tápou při výběru menstruačního kalíšku nebo venušiných kuliček? Jak s designérkou řeší kámoši sexuální témata? Který vibrátor byl ten nejbizarnější, co kdy měla v rámci svého výzkumu v ruce? A co má podle ní společného vibrátor a panenka Barbie? Další zábavné informace se dozvíte v podcastu Backstage s Adélou Noskovou!

Zdroj:  iGlanc.cz

Související články