Často se o tobě píše v bulváru - o nějaké vaší divoké rodinné situaci. Dostaneš od novinářů vůbec prostor se k tomu vyjádřit?

Tak ze 40 % bych řekla, že se mi někdo ozve a zeptá se mě, zda je to pravda nebo ne. O většině z nich však nemám páru, že vůbec vznikly.

Co se psalo naposledy?

Nedávno jsem viděla titulek o tom, že držím drastickou dietu a můj táta (Felix Slováček - pozn. autorky) mi ukradl kšeft. Na jednu stranu jsem ráda, že lidi evidentně zajímám (smích). Ale na druhou… Vůbec netuším, kde se takové informace berou.

Já si tě třeba pamatuju z reklamy na plenkové kalhotky, ve které hrála tvoje maminka, Dáda Patrasová.

To byly plenky Bobi (smích)! Můj zadeček znáš už doufám jenom ty!

Myslím, že tvůj zadeček zná celá moje generace a naši rodiče - minimálně!

Tak to je skvělý (smích)! Nééé! Tak teď chápu, proč nemám žádné kamarády! Ale když se vrátím k bulváru, umí proti člověku rozjet slušnou palbu. Strach z něj ale nemám a uvědomuji si, že se navzájem trošku potřebujeme.

Jak to myslíš?

Potřebuju například teď, aby se napsalo, že vydávám novou desku „Osudová“, že jsem natočila novej klip, že máme 4. října křest v pražském Lucerna Music baru! To ale spíš nenapíšou. A já si lámu hlavu s tím, proč. Bulvár mě staví do pozice, že nejsem sama o sobě zajímavá. Že kdybych neměla slavné rodiče a neprodělala rakovinu prsu, nikoho bych nezajímala, byla bych nula, která je navíc tlustá a hnusná…

Jak tohle zvládáš psychicky?

Řeším to pravidelně na terapiích, protože mě tyhle útoky pořád ničí. I když jsem vyrostla v showbyznysu, vím, o čem je, tak je to těžké. Neumím si představit, co by se mnou bylo, kdybych teď vylezla z nějaké nové reality show a byla v branži nová, neví, jak fungují média. Ty útoky bych nebyla vůbec připravená snášet a odbourávat. Takhle si sem tam doma pobrečim, zvedne se mi párkrát kufr a jedeme dál.

Více uslyšíte v podcastu Backstage!

Zajímá vás také, proč se Anna Julie Slováčková vrátila po experimentování se vzhledem zpět k blond? Chcete slyšet pikantní historku z dávné dovolené rodiny Slováčkových? Zajímá vás, jestli Anna Julie Slováčková má doma svou vlastní žížalu Julii a co se s ní stalo? A jak zvládá válku s bulvárem kvůli své slavné rodině? Co má společného s Pokáčem? To a mnohem víc se dozvíte v novém dílu podcastu Backstage s Adélou Noskovou, který vychází na všech podcastových platformách každý čtvrtek!

Vybrala sis to…

Sama! Ano. A právě proto si nemůžu stěžovat! Beru to i za cenu, že si moje povolání občas vybírá daň na mém psychickém zdraví. Stále se budu učit, jak po téhle cestě jít. Za tři roky mi bude 30 let a stále se mám co učit!

Co bys chtěla stihnout do té třicítky?

Chtěla bych víc cestovat a být spontánní, jako jsem bývala kdysi. A hlavně! Chtěla bych se naučit poslat do pr… lidi, kteří si to zaslouží (smích)! Čím dál víc si totiž cením své práce, a když pak přijde někdo a jen tak mě sejme, i když vím, že jeho názor není relevantní... Jsem už na lepší cestě to dotáhnout (smích).

Neplánuješ po vzoru svojí maminky pokračovat v jejích stopách a mít třeba pořad pro děti?

To ne, moje máma měla speciální dar, kdy takový typ pořadu a vše s tím spojeným uměla. Byla až andělská. Já jsem jiná, ďábelštější!

 Zdroj: iGlanc.cz

Související články