Na Aničky sociálních sítích zaznamenáváme její velkou snahu dát na frak „body shamingu“ - tedy odsudkům za to, jak kdo vypadá. Ukazuje se občas ve velmi odvážných pózách. Je tedy jasné, že Anně chodí leckdy i hodně divoké reakce od „fanoušků“. A prý dojde i na….

..nevyžádané orgány?

„Nevyžádané orgány, ty mi občas taky přijdou. Ale ne tak často, možná i proto, že své fotky opravdu vůbec neretušuji (smích)! Vysvětluju si to i tím, že i v popiskám k instagramových postům nevyjadřuju žádné sexy chtivé řeči. Nikoho nesvádím, spíš chci dodat odvahu a sebevědomí i ženám, které nemají křivky 90-60-90 a už jsou unavené z toho, že se to po nich chce,“ říká pobaveně, zároveň vážně Anna Julie. 

Dobrá rada: Nežer!

Zpěvačka a herečka se také v podcastu svěřila, jak znějí nevyžádané rady nejčastěji.

„Asi bych nespočítala, kolikrát mi přijde, že bych měla zhubnout a přestat žrát. Taky mě napadají, že jsem obhajovatelka obezity. Ano, vím o sobě, že v očích některých lidí na internetu „jsem obézní“ (smích). Ale co nadělám. Trochu to ve mně v tu chvíli vře, ale když si pak rozklinu profily těch, co mi to píší, zase zchladnu. Asi mají svých starostí dost… Asi jim ty zlé komentáře nějak pomáhají,“ komentuje smířeně. 

V podcastu Backstage jsme s Annou Julií Slováčkovou probraly i to, jak se angažuje v charitě podporující osvětu v oblasti onemocnění rakovinou prsu. Umí si ze svého vzhledu, ať byla nemocná, ať je nyní zdravá, udělat srandu. A tentokrát i pro dobrou věc.

„S Pokáčem jsme nahráli písničku "I když jsme plešatý". Část výtěžku z jejího přehrání na streamovacích platformách jde právě na konto charity spojené s rakovinou prsu." Dívejte se, a tím pomáhejte spolu s námi!

Zdroj: Youtube

Více uslyšíte v podcastu Backstage!

Zajímá vás také, proč se Anna Julie Slováčková vrátila po experimentování se vzhledem zpět k blond? Chcete slyšet pikantní historku z dávné dovolené rodiny Slováčkových? Zajímá vás, jestli Anna Julie Slováčková má doma svou vlastní žížalu Julii a co se s ní stalo? A jak zvládá válku s bulvárem kvůli své slavné rodině? To a mnohem víc se dozvíte v novém dílu podcastu Backstage s Adélou Noskovou, který vychází na všech podcastových platformách každý čtvrtek!

Zdroj:  iGlanc.cz

Související články