U nás se jezdí na koloběžce, na skejtu, na kole, ale na Onewheel, tedy na jednokolce, se pohání jen pár statečných. A mezi slavnými jich je tolik, že by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky. Na tomto zvláštním kole kromě Andrey jezdí ještě zpěvák Ben Cristovao, satirik TMBK a v minulosti ho užíval ještě mystifikátor Kazma, který před časem se zpěvačkou tvořil pár. 

Dárek od ex

Andrea  na Onewheel jezdí od roku 2019 a svůj první Onewheel na chvíli podědila právě do svého expřítele Kamila poté, co si na něm zlomil ruku a tak ho využívala, aby neležel doma ladem. „Tehdy nejezdil skoro nikdo a byla jsem tak trochu za exota. Po nějakém čase jsem dostala k narozeninám od Kamila vlastní Onewheel. Dokonce jsem se účastnila závodů, závodily jsme jen tři holky, takže umístění bylo jisté,“ říká Andrea s nadsázkou.

Zadek jako Kim Kardashian

Na jejím Instagramu je dokonce k vidění fotka, kde se jí po drsném pádu rýsuje podlitina tak velká, že by jí otok mohla závidět i Kim Kardashian!

„Spadla jsem na zadek - na kostrč a pak ujela asi ještě 30 metrů. Snažila jsem se to nějak rozchodit, asi za čtyři hodiny se mi zadek začal doslova nafukovat, až jsem si myslela, že exploduje. Řekla bych, že na velikost to byl klidně metr čtvereční modřiny."

Vypadala jsem jako fitneska, která na svém zadku makala roky… Ale na druhé straně nebylo nic,“ popisuje následky pádu s humorem Andera. Musela dokonce dva měsíce spát na břiše a v restauracích sedět jen na půl!

Trvalá památka "trojka"

I když už je víc než dva roky po nehodě, kráska má trvalé následky, na chvíli byly dokonce ohroženy její modelkovské míry. „Už je to v pohodě, spodní prádlo jsem si musela na jedné straně nastřihávat jen chvíli,“ směje se ironicky. „Mám na místě úrazu stále bouli, která je znát jen naomak, takže o ní ví opravdu jen málokdo, mám tam vyrýsovanou takovou „trojku“ “ vypráví.

Poslouchejte Backstage

Zajímá vás, co dělá Andrea Kalousová, když prokrastinuje? Jakou pizzu by si už nikdy nedala? Jak si vybírala nového kluka do svého nového klipu? Co je pro ni v její kariéře momentálně největší priorita? Jaký má vztah ke své kočce? A jak to má teď s Kazmou? Právě to vám exkluzivně nabídne zbrusu nový podcast Adély Noskové, redaktorky Glancu - s příznačným názvem Backstage!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články