Co se stane na večírku...

V stand-upové čistě ženské show, ve které Alena vystupuje, se dost našla. „Komentuji tam herecké prostředí, jak je šílený. Hlavně někdy přijďte na představení „Svatební hysterky“.  Samozřejmě, že si samotné historky trochu připravuji i přibarvuji,“ přiznává herečka Alena Doláková.

Moderátorka podcastu Backstage, Adéla Nosková, Aleně také navrhla, že by ve své show mohla použít historku, jak se společně na jednom večírku během covidu provdaly, s dvěma dalšími kamarádkami, za jednoho muže!

Čtyři nevěsty, jeden ženich!

„No, vidíš, a zrovna hrajeme dnes večer show „Svatební hysterky" a já úplně zapomněla, že jsem vlastně taky vdaná. Scházely jsme se, protože nikdo z nás tehdy nevlastnil psa, tak jsme nemohly chodit ven (smích). Samozřejmě jsme se sešli jenom ve „třech lidech“, akorát nás bylo pět, takže jsme se jen nespočítali,“ vzpomíná vesele herečka.

Potvrzuje také, že všichni zúčastnění byli otestováni. „Otestovali jsme se předem a pak se rozjel večírek! Měly jsme ale jen jednoho chlapce na čtyři holky. Adéla vytáhla svoje svatební šaty, patnáct let staré se závojem dlouhým až na zem. A tak nějak jsme si všechny postěžovaly, že nemáme ani jedna chlapce, vlastně na tu svatbu to zatím taky nevypadá. Kamarád se tedy uvolil, že si nás - v rámci večírku - všechny čtyři postupně vezme za manželku…"

Zajímá vás, jak to bylo dál? Jak to rozjela populární česká herečka za mikrofonem podcastu Backstage s Adélou Noskovou? Poslechněte si ho zdarma až do konce!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články