Herečka Adéla Gondíková v novém dílu podcastu (ne!)ZÁVISLÁ mluví o manželovi s ohromnou láskou a respektem. Ale na druhou stranu přiznává, že kdyby se Jiří Langmajer nešel léčit s psychickými obtížemi, po kterých byl nevrlý, naštvaný, podle jeho slov doslova až arogantní, tak by spolu nevydrželi.

"Sám s oblibou říká, že jsem mu nastavovala zrcadlo, že jsem mu řekla, že takhle se lidi nechovají, takhle nepřemýšlí, tohle nedělají, tohle jsi přehnal nebo co si o sobě myslíš, tak to ho možná dovedlo k nějakému zamyšlení. Ale znovu opakuji, že to není moje zásluha, on k tomu přišel sám," rozpovídala se v podcastu o duševních nemocech a závislostech.

Zdroj: Youtube

Podle Adély je to taky věkem, ve kterém se potkali. Oba měli za sebou nepovedené manželství, když se seznámili, byli prý rozbití a možná to je spojilo. Ale především, proč se Jiří začal léčit u psychiatra, přičítá herečka tomu, že on sám se chtěl změnit, chtěl v životě zvolnit.

"Chtěl se změnit, risknul to a udělal dobře," dodala pyšně Adéla, která chápe, že ne na každého "Langoš" působí příjemným dojmem. "Má takový respekt," dodala se smíchem.

Jak se jí žije po boku partnera, který bojuje s psychickou nemocí? Zažila s ním i velké propady? Poslechněte si to v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články