Co byste nám řekl o mikrojehličkování?

Jedná se o nejpřirozenější způsob, jak obnovit naši pokožku pomocí mikrojehliček. Ty se vpravují vertikálně do pokožky, ruší struktury a stimulují náš imunitní systém.

Zdroj: VLM

Pro koho je mikrojehličkování určeno?

Obecně vzato bych řekl, že pro všechny. Dá se používat na korekci nebo jako prevence, aby si ženy udržely pleť co nejdéle zdravou.

Lidé se mohou bát bolesti. Můžete nám přiblížit, jak celý ten proces probíhá?

Záleží na tom, na jakou proceduru jdete, a s jakým zařízením ten člověk bude pracovat. Pokud jsou to dermarollery, ty jsou asi nejbolestivější. Je potřeba pleť nejdřív umrtvit. U těch automatických per záleží na tom, jestli se jedná o levnější variantu nebo o pokročilejší přístroj. U těch pokročilejších digitálních per už anestetikum používat nemusíte. Je to sice pořád trošku nepříjemné, není to jako relaxační kosmetická masáž, ale dá se to vydržet. To ošetření se dělá velice krátkou dobu, takže bolesti se bát nemusíte.

Když podstoupíme mikrojehličkování, jak dlouho se nám hojí obličej?

Zase se to bude odvíjet od té mašinky, se kterou bude lékař nebo terapeutka pracovat. U těch digitálních profesioálních je to do 48 hodin. Klienti dostávají speciální péči na doma. Po tom ošetření můžete v klidu odejít do práce, aniž by si někdo všiml, že jste proceduru podstoupila.

Neztratí lidé po ošetření mimiku jako u botoxu?

Nepoužíváme žádné neurotoxiny, což znamená, že se jedná o přirozenou obnovu. Řadíme to do řady regenerativní dermatologie. Tudíž se nikdo nemusí bát toho, že by se jim změnil tvar obličeje nebo že by přišli o mimické linky a vrásky, které se jim běžně tvoří, když mluví.

Kolik procedur musí člověk podstoupit, aby viděl výsledky?

Výsledky vidíte už po první proceduře. Trvá to asi 21 dní, než uvidíte první výsledek. Pokud se chcete zabývat pouze korekcí, tak minimálně 3-4 zákroky jsou potřebné. Ale většinou vysvětluji klientům, i na školení, které dělám, že by to měl člověk přijmout jako životní styl. To znamená chodit na mikrojehličkování pravidelně. Neříkám každý měsíc, ale třeba jednou za tři měsíce zajít na toto ošetření k profesionálovi.

Dá se tím zbavit třeba i jizev po akné, neštovicích nebo jiných dermatologických onemocněních?

Myslím si, že mikrojehličkování je účinnější na různé formy jizviček. Nejen po akné, ale i po různých operacích. Třeba i po operaci slepého střeva nebo po císařském řezu, kdy pacientky trápí ta jizva. Tím Dermapenem se to dá přirozeně řešit. Sice to nemá okamžitý účinek, je potřeba těch ošetření podstoupit několik. Většinou do jednoho roku se viditelnost jizvy změní.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články