Konec roku vybízí často k bilancování i ohlédnutí za rokem uplynulým, který jistě přinesl spoustu zajímavých změn. Pojďte se s námi podívat na vlasové proměny v českém showbyznysu. Vybrali jsme ty nejradikálnější.

Veronika Žilková

Herečka Veronika Žilková má za sebou poměrně náročný rok, kdy se definitivně rozvedla po čtrnáctiletém manželství s diplomatem Martinem Stropnickým a uzavřela jednu velkou kapitolu svého života. Má však ale po boku nového partnera, se kterým opět rozkvetla a našla lásku. Je jím muzikant a bývalý basák skupiny Argema Josef Holomáč, který se s herečkou seznámil v době rozvodu náhodou v hospodě v Suchdole, kde oba bydlí. A jak už to tak bývá, s novou láskou přichází občas určité změny, takže si Veronika nechala prodloužit na jaře vlasy a rázem omládla.

Eva Podzimková

Hned zkraje roku 2023 zatoužila po změně divadelní i filmová herečka Eva Podzimková, rozená Josefíková, která hraje v českých pohádkách často princezny. Nyní už je maminkou dvouleté dcerky Loty a při dalším obsazení do role princezny by si musela nasadit paruku, neboť své dlouhé kadeře nechala radikálně ostříhat. Její nová image se sice setkala s kladnými i zápornými reakcemi, ale herečka si ji prý dlouho přála. Jen čekala na vhodnou příležitost, která se naskytla s novou rolí v jednom projektu. Nyní ji přirovnávají k herečce Audrey Hepburn, Winoně Ryder i Lence Vlasákové.

Tereza Ramba

Herečka Tereza Ramba letos změnila svůj účes velmi radikálně. Ještě před létem šla úplně nakrátko a veřejnost tak šokovala, stejně jako účes ”na kluka” její kolegyně herečky Evy Podzimkové. Změna Terezy však nepřišla z rozmaru, ale kvůli filmové roli ve snímku Zápisník alkoholičky v režii Dana Svátka podle knižní předlohy Michaely Duffkové, který uvidíte v kinech příští rok.

Tatiana Dyková

Novou image během uplynulého roku ukázala také skvělá herečka Tatiana Dyková, která letos oslavila pětačtyřicáté narozeniny. Z blondýnky se stala výrazná zrzka. Ještě v březnu zářila po boku svého muže, zpěváka Vojty Dyka, na udílení cen Českého lva ve světlém platinovém odstínu a v říjnu už se z ní stala výrazná zrzka. A tou prý bude minimálně do února, neboť zrzavá je kvůli své postavě inteligentní, avšak trochu ztřeštěné Marty v kriminálním seriálu Případy mimořádné Marty, kde hraje hlavní roli s Romanem Zachem.

Jitka Boho

Chvilkovou proměnu si ke konci roku dopřála také vítězka soutěže Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Boho, která je známá svými tmavými vlasy. Všem ale vyrazila dech, když se objevila před měsícem na Českém slavíkovi v šik blonďatém navlněném mikádu, které podtrhlo celkový look v kombinaci s rudou róbou. Svou vlasovou proměnou zmátla skoro všechny, včetně fanoušků na svém Instagramu, kde se už o dva dny později ukázala opět ve svých delších tmavých vlasech. Post se neobešel bez komentářů, že musely vlasy dostat během krátké doby zabrat a že si užily, ale Jitčina odpověď byla jasná: neužily! Šlo tedy evidentně o paruku.

Zdroj: Youtube

Související články