Šperky s luxusními diamanty, perlami, přírodními minerály, které mají údajně vyšší poslání, léčí a celkově blahodárně působí na nositele, vyplétané modely z různých materiálů, bižuterie s přehnaným třpytem, doplňky zdobené hravými korálky nebo drahé kovy. Klenotů, co mohou zdobit lidská těla, nalezneme nepřeberné množství. A všechny mají své jedinečné a nezaměnitelné kouzlo, ať už stojí miliony či pár korun. Bohužel v našich končinách se dámy bojí vynášet nápadnější počiny. Přitom už jedna originálně řešená ozdoba udělá hodně parády. Ne nadarmo se říká, zářivá osobnost si zaslouží zářivý šperk.

Na vlně ryzí ženskosti

Zahájení velkolepé akce se vždy nese v duchu vytříbené elegance, letos tomu nebylo jinak na 76. ročníku světově proslulého filmového festivalu ve Francii. Při zahájení zazářilo hned několik celebrit. Většinu pozornosti na sebe tento rok připoutala Helen Mirren. Sedmasedmdesátiletá herečka vypadala opravdu výjimečně. Celý look sladila do modrých tónů. Zvláště působivá byla její modro-fialová vlasová kreace. Ladící byl i lak na nehty. Třešničkou na dortu pak byl úchvatný diamantový náhrdelník z kolekce vysokého šperkařství Bulgari. Luxusní klenoty téže společnosti vynesla také thajská herečka a modelka Chompoo A. Hagate.

Výjimečná linie

Queen B je přezdívka světové hudební jedničky jménem Beyoncé. Americká zpěvačka, textařka, herečka, producentka a módní návrhářka vyráží na své koncertní turné RENAISSANCE WORLD TOUR, které čítá více než 50 vystoupení. Že půjde o dechberoucí show není ani potřeba zmiňovat. Talentovaná diva kromě daru v hrdle předvede i oslnivé módní kousky. Nebudou chybět ani šperky, ze kterých bude zaručeně zrak přecházet. O ty se postarala značka Tiffany & Co. Doplňky byly navržené na zakázku. Kromě skvostů vytvořených speciálně pro ni, vynese Beyoncé také šperky z kolekcí Tiffany HardWear a Elsa Peretti® a další ikonické výrobky z dílny Tiffany. Za zmínku rozhodně stojí speciální sluchátko pyšnící se 4,5 karáty bílých diamantů.

Fantazii se meze nekladou

Pompézní módní událost roku, kde naleznete nejvyšší koncentraci celebrit, vítejte na Met Gala. Letošní galavečer se nesl ve znamení vzpomínky na fashion ikonu, velikána oděvního průmyslu, Karla Lagerfelda. V krásných prostorách Metropolitního muzea umění v New Yorku vzdala hold legendárnímu návrháři, který zemřel před čtyřmi lety, řada hvězd svým osobitým způsobem. Výstřední outfit vynesla, jak jinak, než Kim Kardashian. Rozpolcené emoce pak vzbudil herec Jared Leto, který oblékl kostým ztvárňující návrhářovu milovanou kočku Choupette. Výrazná rapperka a herečka Cardi B předvedla rovnou dva fascinující modely. Ten připomínající sladkou cukrovou vatu byl vskutku oslňující. O záplavu třpytivých detailů se postarala značka Swarovski. Stejně tomu bylo i u šatů a doplňků Paris Hilton či Jennifer Lopez. Extrémní kreaci postavenou na precizní práci opět z dílny Swarovski pak předvedl rapper, zpěvák a textař Lil Nas X.

Zdroj: iGlanc.cz