Adame, Natálie, vy působíte na první pohled jako skuteční módní gurmáni, vždy perfektně oblečeni, sladěni. Je tedy evidentní, že vás móda baví. Kdo z vás má ale přeci jen ono pomyslné prvenství coby módní maniak?

ADAM: (Smích) Kdybyste nás viděli doma, na Letné, tak by názor byl asi jiný, o módní posedlosti by nemohla být ani řeč. Je ale pravda, že pokud spolu vyrážíme někam do společnosti, tak si dáváme na outfitech záležet. V osobním životě to je jinak. Já jsem například více crazy, Natálka zase elegantnější.

NATÁLIE: Souhlasím. Do společnosti módu řešíme, jinak ale moc ne. Já každý den chodím do školy, a tam není důvod si “vyhrát” s outfity. Má každodenní kreace se tak většinou skládá z džínsů a mikiny.

Zdroj: Youtube

Opravdu v osobním životě až tak módu neřešíte? Přeci jen jste potomci slavných rodičů, lidé vás znají.

ADAM: Když jsme doma, tak to opravdu moc neřešíme. Všichni se tam známe, je to taková vesnice…

NATÁLIE: Jakmile ale jdeme někam, kde jsme více vidět, to je jiná, přece jen nechceme dělat ostudu.

A když vyrážíte do společnosti, kdo udává pomyslně notu?

ADAM: Primárně chceme ladit hlavně barevně. Jak jsem říkal, já jsem více extravagantní, mám tedy tendence k divočejším outfitům, někdy to může být až příliš na Natálčin vkus. Natálka mě tedy někdy navrací zpátky na zem (smích).

NATÁLIE: Teď to vypadá, jako kdybych ho nějak peskovala, co a jak má nosit, tak to ale není. Nosí, co chce (Adam souhlasně přikyvuje). Oba máme rádi spíše neutrálnější barvy, takže nám to obvykle ladí aniž bychom se nějak zvláště snažili.

Využíváte služeb profesionálního stylisty?

NATÁLIE: Když jde o menší akce, tak ne. Pokud se jedná například o předávání cen v rámci Českého lva, tak se se stylistou poradíme.

Je nějaký módní kousek, co vám v šatníku toho druhého vadí, měl by ho podle vás vyhodit?

ADAM: Já bych si vůbec nedovolil říct, co by Natálka měla vyhodit z šatníku. Nechávám čistě na ní, co chce nosit. Myslím si, že u mě tomu bude jinak... Tam by jistě Natálka vyřadila hned několik kousků.

NATÁLIE: Smích... Já to samozřejmě nemyslím špatně. Naopak, je to pro Adamovo dobro, protože pokud vidím, že mu něco nesedí, daný oděv není hezký, tak mu to prostě upřímně řeknu. Kdybych měla být konkrétní, nemusím jedny jeho kalhoty, ale Adam už je moc nenosí, což jsem ráda. Když tak přemýšlím, asi to budou jen ty jedny kalhoty, zatím. (smích)

Ti, co milují módu, často vlastní hned několik drahých fashion skvostů. Jak jste na tom vy?

ADAM: U mě je celkově problém s luxusními oděvy. Přijde mi, že, když má někdo něco výrazného, nemůže to stejně nosit pořád. Proto preferuji módu neutrální, co můžu vynášet častěji. Osobně neutrácím velké peníze za módu, u mě v šatníku nenajdete nikterak drahé kousky.

NATÁLIE: Já taky nemám ve skříni hodně drahé věci. Nejsem ani fanouškem utrácení horentních částek za oblečení, za „nesmyslné věci“. Nikdy jsem taková nebyla, ani na to
teď není, že jo... Ráda se sice hezky obléknu, užívám si módu, ale to jde i jinak. Nepotřebuji vlastnit třeba drahou kabelku.

Natálko, tvoje maminka je známá persona nejen módního světa, ovlivnila tě nějak, že by ti například radila s oblékáním?

NATÁLIE: Samozřejmě jsem dostávala módní rady, ale já vždy měla svůj specifický styl. Často se mi stalo, že mi mamka nějaký kousek doporučila, já razantně odmítla. Za půl roku jsem na daný kousek narazila, zkusila ho, nosím ho s oblibou dodnes. Většinou tak měla mamka pravdu, přesto jsem si většinou šla svou módní cestičkou.

Byli jste někdy v „sekáči“?

NATÁLIE: Jasně!

ADAM: Já to miluju. Celkově mám rád vintage kousky, takže vintage sekáče jsou něco pro mě. Na Letné jich máme navíc spousty. Dnes člověk jen těžko najde retro specifické střihy, někdy ty moderní „starý“ věci mohou být podobné, ale starou dobrou originální klasiku nic nenahradí.

Někteří, nejen mladí lidé, rádi hodnotí outfity, celkový vzhled druhých. Děláte to taky?

ADAM: Myslím, že můžu mluvit i za Natálku, nemáme potřebu soudit lidi.

NATÁLIE: Já nedělám to, co nechci, aby druzí dělali mě. Je mi jasné, že na mou i Adamovu osobu se to děje, už tím, že jsme, jak jste řekla, slavné děti, tak je to asi i přirozené. Soudit ale lidi podle toho, co mají na sobě, jak se tváří, není skutečně naše parketa.

ADAM: Nikdo totiž neví, co dotyční mají za sebou, jaký zrovna den požívají, co se jim přihodilo.

Zdroj: časopis Glanc, iGlanc.cz

Související články