Sem tam ďolíček na stehnech, trošku macatější zadeček. No a co? Konečně i do Miami dorazila dávka přirozenosti! I když ona i tam byla vždy, jen neprošla přes filtry sociálních sítí. Na molu přehlídek aktuálních plavkových trendů na příznačném dovolenkovém místě, Miami, se však i nyní objevily skutečné ženy, tedy i štíhlé a s hladkou pletí, vedle nich i ty s plnějšími tvary a troškou té pomerančové kůže. No a co, zdravé opálení celulitidu trošku umírní, takže je to důvod vystavit pokožku zářivým paprskům slunce. V čem na pláž (ne)vyrazit?

Plavky? Hold Shrekovi a Fioně

Body, které trošku zpevní tělo, jež není zcela ve formě. Hadí vzor je cool. A ty výstupky na ramenou a bocích? Že vám to spolu s tím zeleným koloritem připomíná Shreka, v dámském provedení Fionu? Tento extravagantní model tedy není zcela ideální pro opalování, naznačené rukavice ale zabrání pigmentovým skvrnám na rukou. Je jasné, že jde spíš o efektní artikl, na druhou stranu díky odhalení pouze nohou a zadečku návrháři dávají jasně najevo: „Ženy, celulitida je normální!“

Inspirace Diorem?

Na co tahat na dovolenou knihy nebo časopisy, když si můžete počíst tisk rovnou na svém těle? Plocha plavek je poměrně velká. Při pohledu na tento model se mi vybavují ikonické šaty od Diora, jež měly stejný novinový motiv. Tisk zkrátka nezevšední.

Neopálené sado-maso

A když budete nosit výše zmíněné variace zahalující horní polovinu těla včetně rukou, bude vaše opálení kontrastní, jako to působí u modelu s červenými, latexovými plavkami. Těžko tedy říct, co způsobíte, pokud se na pláž vydáte v BDSM oblečku s obojkem na krku, na druhou stranu budete působit nebezpečněji než čelisti žraloka.

Mick Jagger na plavkách

Další skvost miamského plavkového týdne módy. Ústa s vyplazeným jazykem jsou poznávacím znamením kapely Rolling Stones, jejíž frontman Mick Jagger má pořádně prořízlá ústa, ať to vezmeme z jakéhokoliv úhlu pohledu. Je pravda, že toto gesto by někteří mohli považovat za vulgární. Plavečky v Mickově stylu jsou jistě nápadité, avšak bych se obávala, že o ten jazýček klopýtnu.

Terminátorka na pláži

Éra Pamely je dávno out, místo křehkých žen budou po křupavém písku pochodovat robotky. Alespoň to naznačují plavky metalických barev a detailů robotické konstrukce. Motiv zajímavý, střih vlastně i klasický.

V těchto rukávcích se neutopíte

Rukávky nosí děti, které ještě neumí plavat, ale co když toto neovládají i dospělí? Na ně myslí i návrháři, kteří vytvořili model s pořádně masivními rukávy. Ty pak vyvolávají dojem, že si modelka místo parea na pláž oblékla rovnou bomber. Dámy, jak se zdá, ruce si letos asi neopálíme.   

Zdroj: iGlanc.cz, nypost

Související články